Radno vrijeme

Fanatic

New member
Dali znate do kolkio rade sljedeci ducani:

Motormanija
Sepic
Suomy u zagrebu ( tamo na vrbanima ) neznam kak se ducan zove
Moto01 ( oni koji drze dainese )

...

Hvala puno
 
1. do 19 radnim danom, subotom do 13 u Gorici, do 15 u aveniji Dubrovnik :mrgreen:
 
Incredible said:
1. neznam :mrgreen:
2. 19
3. 17
4. mislim do 20

kaj im nije to bilo zimsko radno vrijeme?  :misli:

Fanatic said:
Dali znate do kolkio rade sljedeci ducani:

Nazoves pa pitas  :mrgreen:
 
Rela said:
kaj im nije to bilo zimsko radno vrijeme?  :misli:

Nazoves pa pitas  :mrgreen:
nemam pojma jel zimsko ili ne al sam ja neki dan poljubil vrata kad sam došel u 18 sati, i lijepo na vratima piše do 17

2. malo se pametni pravimo, a :misli: :mrgreen:
 
Incredible said:
nemam pojma jel zimsko ili ne al sam ja neki dan poljubil vrata kad sam došel u 18 sati, i lijepo na vratima piše do 17

znači, moraš uzet slobodan dan na poslu..pa ima nas koji vozimo i radimo.. :misli:
 
ok, kad rade vec do 17, di ima za kupit forma cizmice jos? ..jel ja isto radim do 17 pa ne stignem  :palacdolje: ....

i kak da dodem do moto01? .... znam otprilike di je a neznam tocno....a bas bi htel videti kaj tam ima....
:misli:

 
Fanatic said:
ok, kad rade vec do 17, di ima za kupit forma cizmice jos? ..jel ja isto radim do 17 pa ne stignem  :palacdolje: ....

i kak da dodem do moto01? .... znam otprilike di je a neznam tocno....a bas bi htel videti kaj tam ima....
:misli:


 
Fanatic said:
Moto01 ( oni koji drze dainese )

Da nisi ti pomješal Moto01 i one druge kaj drže daineze i nisu na Samoborskoj  :misli:
 
gigi said:
Da nisi ti pomješal Moto01 i one druge kaj drže daineze i nisu na Samoborskoj  :misli:
pa to sam tek sad skužil :LOL:
ovi s daineseom su na baštijanovoj :mrgreen:
i da rade do 20 kolko mi se čini :mrgreen:
 
pomjesal sam da =) ....al skuzih kasnije.....idem do njih sutra-prekosutra...

jucer sam obisao ove druge ducancice i kupio si svasta lepoga  :jesus: