Rally Albanija 2016 - ajd' da ne možeš

Ajde mogli smo onda organizirat neku cro festu tamo na dodjeli, ja sam u to vrijeme na Kosovu nije mi problem spustiti se do dolje...  :D
 
zoomzoom said:
Idemo skupa
Može! Napravit ćemo đir do dole,oblokat se i ujutro nazad. Malo mi je raspored gusto zbijen u to doba.
paranoid said:
Ajde mogli smo onda organizirat neku cro festu tamo na dodjeli, ja sam u to vrijeme na Kosovu nije mi problem spustiti se do dolje...  :D
Čujemo se još do tada. (y)
BTW,  moš li bengalke dole riješit da ih ne nosimo preko grane.
 
Ibi, ako trebas neke preinake, nosaci....u smislu zavarivanja aluminija, magnezija......slobodno se javi.
I ja sam zainteresiran za CRO festu navijaca! Mozda bum i ja dolje, ako prestane naftna kriza bumo opet  poceli busit u Aljbaniji!  (y)
 
Danijel 23 said:
Ibi, ako trebas neke preinake, nosaci....u smislu zavarivanja aluminija, magnezija......slobodno se javi.
I ja sam zainteresiran za CRO festu navijaca! Mozda bum i ja dolje, ako prestane naftna kriza bumo opet  poceli busit u Aljbaniji!  (y)

(y) (y)

Već se par ljudi po raznim pitanjima javilo da bi na neki način sudjelovali, i to mi je drago  (y)
 
cosmic said:
Može! Napravit ćemo đir do dole,oblokat se i ujutro nazad. Malo mi je raspored gusto zbijen u to doba.Čujemo se još do tada. (y)
BTW,  moš li bengalke dole riješit da ih ne nosimo preko grane.
neman pojma di bi ih nabavio na Kosovu... raspitat ću se pa se svejedno čujemo...  (y)
 
Moji ljudi na Vocapu su mi dojavili da PlavaKuca prodaje roadbook holder, i voila, danas je jednu stvar moguće prekrižiti sa popisa, samo još trebam napraviti popis:

roadbook_holder.jpg


Ako nastavim rješavati jednu stvar dnevno, a od svibnja pojačam tempo na dvije, taman ću biti spreman na vrijeme  8)
 
Danijel 23 said:
Ko ti krif kad se prafiš fensy!
Meni se svega hoće hi hi...
Nisam paradni konj ke samo ravno gledi he he...
Ali ovo je fakat interesantno!!!!
 
Svaka čast lb , Hvale vrijedno učestvovanje,
Obavezno pripremi  rezervnu kameru i javljačku opremu ,  oš neš  imat ćeš obavezu redovnog izvještavanja  , pa da
nebi bilo frke  :mrgreen:
 
Danas je u prostorijama TrešnjeFka Enduro Lab-a održan prvi konzilijarni sastanak na kojem se na konceptualnoj razini razrađivala taktika.

Prvo smo malo hvalili team mechanic-ov motocikl ustvrdivši da se takvi više ne prave:

husaberg.jpg


Onda je OrMar (transportation manager) saznao da mu se oduzima kaNper na 10 dana:

OrMar.jpg


Flendriks (logistics manager) je informiran da mora osigurati promjenu termina jednog drugog internacionalnog eventa i prerihtati kaNpera da ide na benzin jer se ja ne vozim u dizelima:

flendriks.jpg


Usput smo imali i trening - team mechanic je mijenao gumu na štopericu:

mijenjanjeGume.jpg


15 sekundi sa skidanjem kotača sa motora. Bio je zadovoljan:

Mislav.jpg


A gostu iz dalmatinskog čeptera su naši problemi bili smiješni:

Plete.jpg


Naravno, nakon što je dobio u jaketu, prestao se smijati.

Uglavnom - sve je riješeno.
 
Luka kako se zove ta klasa u koju Tormo spada? Jeli to ona 2 cilindra preko 600ccm? Malo san ćirija da vidim Šta se vozi... nema vele velikih motora :misli:
 
Docim se maknem s kontinenta odma probleme pravite!? Neko ce dobit u jaketu izgleda kad se ja i Banjo vratimo...zasto mi nismo obavjesteni da taj Relly nesto organizira? Jel to englez i ako je zasto se preziva Albanija?  :mrgreen:

Ono sta ti odvde mogu svecano obecat donit cu ti vricu zutoga i vricu biloga da imas na cemu trenirat! Vec sam maloj reka da tovari!