Rally Albanija 2016 - ajd' da ne možeš

lb

Active member
Ma 'ko kaže da ne mogu???

Poslao sam entry form. Cijena je akcijska do 31.12., pa rek'o zašto ne iskoristiti. Dao sam im sve podatke osim krvne grupe. Ja se ne mislim razbiti, a ako se i razbijem, dogovoriti ću sa organizatorom samo da me čizmom prevali preko ruba ceste i ćao đaci. A da nekome dam svoju krv, e to neće moći!! Nećeš razbojniče!!!

entryFormConfirmation.jpg


O čemu se ovdje radi?  Pa, radi se o ovome:

routeMap.jpg


Teaser video:
https://www.youtube.com/watch?v=Yhnq2Fbk4Cs

Ukratko: prolog + sedam stejđeva, od kojih je najdulji 540km, i tog najduljeg su nakeljili predzadnji dan, kad ću već biti gotoF. Sve skupa cca 1900 km.  Kao mali Dakar za amatere.

Ovo je, navodno, taj famozni roadbook:

a754f0116b59c66c1999d12c165dbf0d.jpg


Kako nemam blog ni fejs ni ništa, ovdje ću pisati o pripremi sebe i motocikla, te o samoj utrci. Stay tuned. Za početak moram istražiti što je zapravo taj roadbook, kako to zapravo funkcionira i kako se istim služi. To i još par sitnih detalja....

PS

Da odmah počnemo sa zahvalama: sponzori, bog vas blagoslovio!!! Ne, čekaj, nema sponzora. Povlačim to. Picoda, hvala što si mi ukazao na moć boldanog teksta u postovima, napokon ne moram škiljiti.
 
Luka  :bananarace:

(y)
 
lb said:
Da odmah počnemo sa zahvalama: sponzori, bog vas blagoslovio!!! Ne, čekaj, nema sponzora. Povlačim to. Picoda, hvala što si mi ukazao na moć boldanog teksta u postovima, napokon ne moram škiljiti.[/b]

uuuuu odlicno, volio bi tuda proci, ali ono rekreativno stani slikaj, stani slikaj.... mogo bi 50km po danu prec :D
a ono etapa 530km, jeli to autoputa  ;)

od sponzorstva nudim garažu DU ako zatreba, a smještaj nešto bi mogli skemijati :)
 
Zanimljivo, moglo bi se popesti na neku čuku i to malo pofotkati, a mogla bi se popit i koja piva u Pukë  :mrgreen:
 
e ovo moram da pogledam,taman u 6 mjeseci idem apencom za makedoniju i nazad kroz albaniju :mrgreen:
 
bolest je progresivna definitivno
:mrgreen:
 
fjaka said:
uuuuu odlicno, volio bi tuda proci, ali ono rekreativno stani slikaj, stani slikaj.... mogo bi 50km po danu prec :D
a ono etapa 530km, jeli to autoputa  ;)

od sponzorstva nudim garažu DU ako zatreba, a smještaj nešto bi mogli skemijati :)

Nadam se da je  :shock:  :mrgreen:
 
davor_77 said:
Sa koliko koNbija idemo?  :budo:

Svakome ćemo po 2 koNbija nabaviti. I drona. A ja ću sa OrMarovim kaNperom.  8)
 
lb said:
Svakome ćemo po 2 koNbija nabaviti. I drona. A ja ću sa OrMarovim kaNperom.  8)

Meni je za roštilj i pive dosta jedan. Makazici trebaju dva, on nosi alat.
  :mrgreen:

PS: Ormar će do tada prodat kaNper.  :mrgreen:
 
Ja ću doletit na dodjelu pehara našem asu sa bengalkama!! Neka me čeka piva ladna rođaci!!