Rastavljanje akrapovića..

fredi

New member
Imam dva desna topa od akrapa.Htio bi jednog pretvorit u lijevi,t.j povadit nitne i zaokrenut zadnji dio za 18o stupnjeva.Dali je to moguće i dali je netko to radio :misli:
 
Ja sam radio nešto slično na Dominatoru samo što sam ja rezao auspuhe. Obadva sam prerezao po jednom šavu na 1/4 topa, očistio ih iznutra, pokrpao neke sitnice koje su bile malo loše, pofarbao ga sa visoko bojom za visoke temp. iznutra i uredno zavario nazat malo zakrenuto na van. Pofarbao ih u mat crnu, boju za visoke temp i montirao nazat bez problema. takve vozim već 5 god. i sve pet. Ipak je to komad lima složen slično tako. Samo molaš biti malo pedantan da ne uništiš. Tako su ga i oni napravili.
 
fredi said:
Imam dva desna topa od akrapa.Htio bi jednog pretvorit u lijevi,t.j povadit nitne i zaokrenut zadnji dio za 18o stupnjeva.Dali je to moguće i dali je netko to radio :misli:

ako imaš kojeg akrapa viška javi :wink:
 
Moguće je. Meni je Shacal okrenul top (unutarnju stranu na vanjsku) tak da je skinul rozete. Još jedan detalj - obične nitne ne valjaju za nitanje rozeta jer ostanu šuplje pa kroz njih puše.
 
Pitbull said:
Odnitaš, zaokreneš, zanitaš = gotovo!  (y)
Tako je.
Cca 15 min. posla!