Rat bikes

broombroom

New member
Iako je očit odgovor na pitanje,svejedno.....možda sam propustio neke sitnice pa ću svejedno pitati.
Pretpostavljam da su "rat bike"-ovi nelegalni i nemogu se registrirati? Ima li neka određena granica ili bilo koja DIY "prerada" spada u nelegalno vozilo?
 
Ne mora? Znas mozda koje su granice? Stvarno sumnjam da mozes sam zavarit ramu i sloziti neki suludi dizajn
 
...
Pantagana.JPG
 
  • Like
Reactions: Dene
MA zaboravi to na regu, frenda skinulo zbog nosača tablice, kaže nije po tvorničkim fotkama i bok, dakle lik vozi isti motor već 4 godine i ove ga prvi put srušilo, a do sad je prolazio svaki put.
 
MA zaboravi to na regu, frenda skinulo zbog nosača tablice, kaže nije po tvorničkim fotkama i bok, dakle lik vozi isti motor već 4 godine i ove ga prvi put srušilo, a do sad je prolazio svaki put.
E to mi već ima smisla xD za naše prostore. Ispao šeraf sa držača registracije, ti ga zamijeniš onim nekompatibilnim iz Pevexa srebrnim, ali taj šeraf predstavlja opasnost od naglog nasilnog rasprsnuća, što je nedopušteno u blizini naseljenih mjesta. I budeš bičevan na trgu. U stilu dobivanja kazne kada se popikneš i padnes ili spetljaš sa biciklom i budeš jedini sudionik prometne nesreće i dobiješ kaznu. A kamoli da voziš nekakve alternative... Očekivano zapravo.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pikacu79 and Luke
Rat bike čak i ne mora izgledat kao nekaj ekstremno iz Mad Max filmova.U najmanju ruku ofarbaš ga da izgleda hrđavo i izgrebeno kao da je par godina stajao na kiši i snijegu i kao da si koji put pao s njega,možda staviš neku spulju koja izgleda kao da je napravljena od vodovodne cijevi,i već imaš nekakav jednostavniji rat bike.Mislim da bi se tak nekaj moglo regati bez problema.
 

Attachments

  • u8wul7ov18uz.jpg
    u8wul7ov18uz.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • 3a18b5410193d31c52f44d5cf8a1f6ad.jpg
    3a18b5410193d31c52f44d5cf8a1f6ad.jpg
    68.2 KB · Views: 0
  • rusty-classic-vintage-bobber-bike-old-rat-chained-to-fence-cheap-urban-transportation-156397464.jpg
    rusty-classic-vintage-bobber-bike-old-rat-chained-to-fence-cheap-urban-transportation-156397464.jpg
    363.8 KB · Views: 0
  • custom-rusty-honda-cx500-by-robinsons-speed-shop-photo-gallery_3.jpg
    custom-rusty-honda-cx500-by-robinsons-speed-shop-photo-gallery_3.jpg
    396.3 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST and pamzor
Nemogu zavariti ja ali može masu ljudi tu na forumu, recimo član Strašilo može...
Gdje si sad mene izvukao ? .. :D

Zanimljivo je to da ako si netko da dovoljno truda i ako informacije traži na mjestu gdje točne i konkretne informacije može dobiti, onda ustvari i nije tako teško i problematično napraviti neke preinake na motorima ... ;)

Problem je u tome što se naši ljudi drže one "ma šta meni netko može", pa onda popuše bezveze i gdje ne moraju .. ;)

Ako netko baš ima veliku želju nešto napraviti na motoru, lijepo pripremi konkretna pitanja i sastavi nekakav popis konkretnih stvari koje želi napraviti na motoru, s tim ode (ili nazove) CVH (iznenadili bi se da čak i tamo ima poprilično pametnih ljudi kojima je posao upravo to da ti pomognu oko takvih stvari) i čovjek ti na osnovu tvojih želja da konkretne upute šta može a šta ne, i kako napraviti to što može... i ako slijediš upute, vrlo jednostavno se ustvari može svašta napraviti .. Možda nije sve riješeno u 5 minuta, ali za neke stvari čak i vrijedi sačekati tjedan dva ...
 
Uz dužno poštovanje, ne kužim kome ovo može biti fora?
 
Riker slaže jednog takvog.
Riker vozi Jawu 350, ulickanu do bola. Fotosopira ju u Hondu kad radi putopise one svoje.