Ravnanje felge

mraqi said:
Koristi tražilicu već je bila ista tema x puta... tamo ćeš naći sve odgovore.

Imaš u Sv. Nedjelji majstora Slavek... brzo i kvalitetno će napraviti... (y)

(y) Slavekova stalna musterija, nikad nikakvih problema s njim sve 5,
dosta stvari mi je varil i sve drzi super  (y)
 
čuo sam da netko u zagorju (navodno ivanec) ravna felge
jel bi mogao možda netko neku informaciju ili broj dati da se čujem s lickom, radi se o sasvim malom iskrivljenju pa mi se stoga neda uzimati drugu felgu (previše love, a isto tako nisam siguran da je i ta felga u originalnom stanju), a čuo sam da čovjek odlično radi..??
 
Velge izravnat nije skupo barem kod nas .Za 45€ dobijes nazad ispravljenu  8) vari se sve bez problema  :wink:
 
bmw m 5 said:
sorry...ali ja nebi ravnao felgu....pogotovo kod onih majstora koji pregriju materijal da bi to izravnali..To je sve kockanje....Nova felga i amen... (y)
a ako nova felga ne postoji, ko u mom slučaju?
 
Mocippaldi said:
Velge izravnat nije skupo barem kod nas .Za 45€ dobijes nazad ispravljenu  8) vari se sve bez problema  :wink:
u mome slučaju se ništa neće variti jer se radi o neznatnom ili praktički nikakvom iskrivljenju, ali hoću da mi to pogleda i napravi netko tko zna što radi
a čuo sam da negdje oko ivanca neki lick to radi odlično, znači ravna felge od auti i motora..
volio bih da mi netko da broj ili ime i prezime licka da ga kontaktiram

usput pitanje, da li je netko od vas ikad plastificirao felgu, dobio sam danas interesantnu ponudu da se to napravi za nekakvu siču, pa me zanima kolko je to pametno :misli: ja bih to napravio, što iz estetskih, što iz praktičnih razloga, samo me zanima da li postoji neko "ali"
 
Neznam sta je plastificiranje jel to poudercoaten  :misli: ako jest onda ti je to bolje nego farbanje .
 
pa tak me i frend uvjerava
iako nisam imao baš u planu farbati felge, ali za tih 100-200 kuna kolko veli da košta plastificiranje i to u bilo kojoj boji... :misli:
 
Prošle godine kad sam ravnao felge dvoumio sam se dali ih farbat ili plastificirat. Odlučio sam ih plastificirati. Nakon toga su izgledale doslovno kao nove, definitivno preporučam. Sve mi je odradio Jelinić u Zg-u.
 
Nemo02 said:
Prošle godine kad sam ravnao felge dvoumio sam se dali ih farbat ili plastificirat. Odlučio sam ih plastificirati. Nakon toga su izgledale doslovno kao nove, definitivno preporučam. Sve mi je odradio Jelinić u Zg-u.
onda se samo moram odlučiti u kojoj boji, prijatelj mi preporuča bijelu s nekakvim efektom, moram danas ići pogledati k njemu da vidim kak to izgleda (y)
 
nagradno pitanje; da li ima netko bar donekle pouzdan kod nas tko može odraditi ravnanje moto felge bez puno filozofije i odugovlačenja?
 
  • Haha
Reactions: diesel power