Ravni volan na RR

infinity

Well-known member
razmisljam koji motor uzet,pa mi pada na pamet kupit neku sportivu i instalirat ravni volan.


ne mogu vozit RR na onako spusten volan...ka fetus od 2m :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=T93jN_NSYiw


 
Uuu sad si najebo kad to ovi prekaljeni semaforasi vide. :mrgreen:

Meni je drazi ravni volan zato se drzim power nakeda  :cool:
 
infinity said:
razmisljam koji motor uzet,pa mi pada na pamet kupit neku sportivu i instalirat ravni volan.


ne mogu vozit RR na onako spusten volan...ka fetus od 2m :mrgreen:

Otkad si ti pička  :misli:
 
U CH  na RR-ove stavljaju u ,velikom broju, povišene ,ravne  volane.Provao sam nekoliko i mogu reč da odgovaraju za zavoje kojih je u velikom broju u njihovim planinama.Nema velikih brzina  jer su zavoji blizu jedan drugome tako da se traži ubrzanje i kočenje.Što se tiče velikih brzina u CH zaboravite jer tamo ne opraštaju.Osobno sam ,kao motomehaničar,ostao bez dozvole tri puta.Mjesec pa dva i na kraju šest.Bio je to još jedan razlog zašto sam napustio CH. Sad ,20 godina kasnije smo došli na isto ,ovdje kod nas.Eto,prošle godine  platio jednu globu od 1000 kn (bila je od 2000 al sam je platio u roku 3 dana) tako da nismo daleko_Oprostite na poduljem postu al eto  uzelo me ........... :LOL: :LOL:
 
infinity said:
razmisljam koji motor uzet,pa mi pada na pamet kupit neku sportivu i instalirat ravni volan.


ne mogu vozit RR na onako spusten volan...ka fetus od 2m :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=T93jN_NSYiw

ti si fetus i bez ravnog volana

mozak ti se jednostavno nije razvio, dal je zbog šećera, radijacije ili predugog sisanja, nije bitno




Srki
 
infinity said:
razmisljam koji motor uzet,pa mi pada na pamet kupit neku sportivu i instalirat ravni volan.
to imaš stock ... uguglaj t-max ...
 
Napravio sam to s biciklom, uzeo specijalku s ravnim upravljačem. :mrgreen: Na motoru mislim da je jednostavnije, udobnije i oku ugodnije uzeti novi Tuono.  :jesus:
 
A na što bi ti stavio ravni volan, na Tomu Vinkovića? :mrgreen: Uzmi Busu ili tak nešto, to ti neće biti malo. Ili koze...
 
Vozio jednu godinu motor sa ravnim volanom i svidilo mi se dosta.
Ubacio komplet ohlins i to je se vec vozilo dosta dobro.
Uzeo bi i ja motor sa ravnim volanom da ide i leži kao R i da ima zaštitu od vjetra ali tu baš nema puno izbora :mrgreen:
Možda fazer 1000 pa sve od R1 ubacit na njega :mrgreen:
Aprilia je bomba ali mi fali zaštita od vjetra jebiga znam sta tražiš ali ti je izbor mali.
 
Zapru said:

To je osnovna razlika u odnosu na stara vremena kad su samo R-ovi bili rezervirani za adrenalin. Danas imaš koze poput Multistrade, XR-a, pa i Caponorda odnosno KTM-a koji idu jebeno a isto imaju svu elektroniku, pravi ovjes i prave bremze.
 
valjda ne postoji retardiranija stvar od stavljanja ravnog volana na R motor :lipotan:

to je ko da sandri africi makneš dupe, nema nekog pretjeranog smisla :LOL:

al dobro je i mate rekao, ima dns motora koji nisu ležaljke a da se jebeno na njima vozit ... npr novi SDR :0648: :0648: :0648: