Razglednica iz Iraka

Bil

Member
Zaletil sam se do Irana, ali me nisu pustili prek grane, pa sam otisel u Irak  :mrgreen: ipak je to samo jedno slovo razlike. Trenutno na oporavku u INA-inom pogonu u Siriji. Detaljnije izvjesce kad se vrnem doma. 
 
Odličnoooo  (y)  (y)

Zašto te nije pustilo u Iran, svi putopisi koje san dosad čita niko nije ima problema s ulazom u Iran  :neznam:
 
Eh, Iraq zemljo moja.
 
NEGO, D-16
 
Jos ce nas izbaciti s foruma sto pricamo u siframa.  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Bil said:
Zaletil sam se do Irana, ali me nisu pustili prek grane, pa sam otisel u Irak  :mrgreen: ipak je to samo jedno slovo razlike. Trenutno na oporavku u INA-inom pogonu u Siriji. Detaljnije izvjesce kad se vrnem doma. 

(y)

Sretno nazad!
 
Bil said:
Zaletil sam se do Irana, ali me nisu pustili prek grane, pa sam otisel u Irak  :mrgreen: ipak je to samo jedno slovo razlike. Trenutno na oporavku u INA-inom pogonu u Siriji. Detaljnije izvjesce kad se vrnem doma.  
A ja prešel celi Izrael da bi s tobom popil pivu, jer si mi obećal da se bumo sigurno negde  sreli, ne?  :mrgreen:  Čak sam negde kod Qumrana na Mrtvom moru jednome V-stromeru mahal, mislil sam da si ti ! :?
 
E Branac zadrzalo me malo u Kurdistanu,Iraku  :mrgreen: Milion chek-pointa a niko nezna kaj bi smenom,a ja bez putovnice  :LOL: Jesi se dovlekel doma,cujem da je bilo peripetija?Ja sutra krecem za Golansku visoravan do nase vojske da malo ponjusim Izrael.Nesmem putovnicu vadit puna je arapskog pisma  :wink: Vrnem se ja pocetkom srpnja pa bumo pili pivu  :bananapivo: 
 
Care, svaka ti čast !!! Ovo je stvarno veliko putovanje!

Sretno nazad!

(y)
 
Nıkola ukratko;usao bez vıze,carneta,5-6 satı pregovora oko motora,uz obecanje 'bıg bosu' da necu napustat terıtorıj pod kontrolom Kurda.Uzelı mı putovnıcu,dalı nekı papır na arapskom ı vozı-velkom tu Kurdıstan maj frend'. 0 novaca.Inace trebas vızu ako ostajes duze od 10 dana ı neka cjepljenja obavıt.
Jucer me sırıjcı ucuzıralı na jedno popodne,prevıse muvanja oko Golana  :mrgreen: Alı prekrasnı ljudı,prekrasne zemlje.Trenutno sam u brdıma na sırıjsko-lıbanonskoj granıcı gdje zıve Armencı...verı najs,bez turısta ı prometa... (y)