Razgovor izmedu vozaca i suvozaca

U prolazu

New member
Dali netko zna gdje se moze kupiti (ako postoji) uređaj pomocu kojega su spojeni putem slusalica vozac i suvozac da bi mogli normalno komunicirati u voznji. Jako me zanima jer vecinu voznje provodim sa suvzacem na duzim relacijama.
4_19_11.gif
 
U prolazu said:
Dali netko zna gdje se moze kupiti (ako postoji) uređaj pomocu kojega su spojeni putem slusalica vozac i suvozac da bi mogli normalno komunicirati u voznji. Jako me zanima jer vecinu voznje provodim sa suvzacem na duzim relacijama.
4_19_11.gif

Moras pazit kaj kupujes jer ono kaj jeftino kupis ,nebus puno i dugo prical (govorim ti iz mog iskustva) a to sam platio 50-etak Eura , dosta brzo se trose baterije , a vjerovatno ima za kupiti kod nasih trgovaca moto opreme ili sigurno kod Louis u Grazu :mrgreen: :wink:
 
U prolazu said:
Dali netko zna gdje se moze kupiti (ako postoji) uređaj pomocu kojega su spojeni putem slusalica vozac i suvozac da bi mogli normalno komunicirati u voznji. Jako me zanima jer vecinu voznje provodim sa suvzacem na duzim relacijama.
4_19_11.gif

PICS (Piaggio Integrated Communication System) košta 2.500 kuna. Ja ga imam ugrađenog na x9 500. Imaš i radio sa RDS-om + mogućnost ugradnje mobitela i CD-a. (ja sam umjesto CD-a stavio MP3 8) )


http://free-st.htnet.hr/astonvilla/x9/mp3.html