Razlika izmedju GSXR i GSXR SRAD

motorika

New member
Trebam pazariti neki GSXR 600 SRAD pa ne znam u cemu je razlika izmedju obicnog i Srad varijante a posto je motor daleko od mene pitam se da li vredi ici i u cemu se on razlikuje od obicnog
 
Ne kužim baš pitanje. Od negdje '96 do '01, ako se dobro sjećam kompletna gsxr serija je bila SRAD. Vidi koje je godina i gotovo, ne postoje istovremeni "obični" ili SRAD modeli.
 
Brate, Mate stvarno si mi pomogao. Godiste je `98 tako da je to to. Ako te ne mrzi napisi mi neke tvoje utiske o ovom motoru jer imam dobru cenu i naravno nameru da ga uzmem. Dvoumim se izmedju R6 i ZX6R. Tako da ako mozes napravi mi neku paralelu izmedju ova tri koji je bolji. Hvala :D
 
Vozio sam sva tri, i da sad ponovo kupujem tu klasu i to godiše bez puno razmišljanja bi se opet odlučio za Suzuki. Motor ide odlično, po gabaritima je isti kao i 750 i osobno sam bio super zadovoljan s njim.
 
Dakle...
SRAD ti je kratica za Suzuki Ram Air Direct, to je Suzukijev sustav dovođenja zraka pod pritiskom u cilindre...
I modeli na kojima se taj sustav počeo upotrebljavati su imali naglašeno SRAD na oklopima i to im se pridodavalo uz imena.
2000.god, dolaskom novog GSX R750 modela, SRAD se više ne napominje nego postaje standardom.A pošto su SRAD oznaku imali oni Suzukiji, 600 i 750, sa grbom na fazbeku (kad se skine sjedalo za suvozača), oni se karakteriziraju kao GSXR SRAD, iako to baš i nema puno istine jer i najnoviji Suzukiji imaju SRAD tehnologiju ali se to ne napominje više.Tako da ako ti netko kaže GSX R SRAD, to je najvjerovatnije model prije 2000 god, tj onaj sa grbom na fazbeku.
Nadam se da sam pomogao...
 
Stari kupi suzukija -nećeš požaliti uvjek je za nijansu ispred svih :mrgreen:
 
E pa to je to sad samo da mi neko kaze jer mnogo dati za nelupani GSX 600 R `98 koji je presao 11000 km lovu u iznosu od 2800 EVR na Shvajcarskim tablama! Ako nije mnogo, a mislim da nije da se uzima. I naravno hvala svima na drugarskim savetima :mrgreen: Pogotovo Mateu i SuzaFan :wink:
 
Tha Waynder said:
eto ti test nedavno...10-ka prva 8)

Bumo vidli dogodine kad Suzuki izbaci novi model...ovaj je ipak stariji. :roll:
 
Imam pitanje. Koje godine se prestao proizvoditi GSX-R 1100?
 
Koliko sam upućen do 1997, tad je imao 155 konja, 5 brzina i 220 kg,
samo je stvarno da suzuki do 2001 nije imao GSX-R - a od 1000? :?:
 
Andreas said:
A bumo vidjeli za 2 godine kad kawa izbaci novi model :mrgreen:

A gle, pa zake 12icu ne menjaju vec par let? ( ko i Hayabusu ) pa kad je savrsen.. predivan i jos uvijek najbrzi. Jedino mi je zal 2000.te i blokada.. e, da toga ni bilo sad bi 12ica i busa vrteli 250ks serijski :D 8)
 
eda i za GSXRa gore.. 98' godiste ti je najbolje jer dobiva injection.. konkretno mislim na 750ku kad velim da ima 135ks.. motor super, bar kolko sam ja upucen, a po izgledu, pogotovo iza, bolji od svih ovih napred.. SRAD ti je ram air.. mislim da je vec neko objasnil al svejedno.. :wink: