Razlika izmedju jeftinih i skupljih komunikacija

Kada imate jeftinu, a dobru komunikaciju onda uz nju dobivate i moršu da možete spojiti punjač.
To vam ovako nekako izgleda.
Ostalo je više manje dobro.

F6624CD3-7249-4973-9ADA-CD449BBBAD50.jpeg
 
Samo da pohvalim Cardo sluzbu za korisnike. Sad mi je jos vise drago da sam uzeo tu komunikaciju. Uzeo sam svojevremeno Cardo Packtalk Slim, Duo paket, za zenu i mene. Super zadovoljan sa komunikacijom, sve ok, ali sad prije mjesec dana reko da spojim i azuriram komunikacije, i nece. Kontaktirao sluzbu za korisnike, reda radi, mislio da ce me odjebati jer je istekla garancija. Dobio odgovor, standardne kerefeke, probaj ovo, probaj ono. Poslao nekoliko fileova (logova) sto su trazili, kaze ne znamo sta je, ajde ti nama posalji obje komunikacije i mi ti saljemo nove. I tako, sada imam dvije nove komunikacije :). Sa baterijama i sa svime. Jos su mi poslali i one klince za montazu isto. Svaka cast, ja sam se odusevio....
 
  • Like
Reactions: Spori and SpoRRi
Pfff, ja kupio na Aliexpressu neke dvije za 70€ i sjetio se nakon pola godine da ih namontiram na kacige. Kad sam ih namontirao skuzim da je zvuk nekakav cudan i da nema basa nikako. Pisem kinezu, rekoh ima li kakvo rjesenje za to, mozda neki firmware update, on vraca poruku da ce poslati nove. Ajd kontam, otpepao me, ali nema veze. Sam sam si kriv kad ne probam odmah radi li.
Neki dan postar nosi paketic, dvije nove komunikacije, ovaj put sa basom :mrgreen: