Razlozi, logika ili neki treći vrag radi čega voliš motor

Gjuro

Member
Nadam se da me nećete pokakat nakon što otvorim dušu... :)

JA SAM NAPALJEN - ili BUDE MI SEKSUALNE ALUZIJE :)
Volim odbojkašice. Ono, od svih ludih fetiša koje možeš imat na žensko tijelo su mi baš one najnapetije. Bolje su od doktorica, časnih sestara :D, poslovnih dama u muškim sakoima i policajki. Definitivno. Kad ih vidiš kako izgledaju nakon treninga ili odigrane utakmice, dok im sa mokre majice isparava znoj a obrazi im se žare, svaki mali, prosječni hetero-muškrac se MORA napalit na njih. Jednostavno moraš, makar kraj tebe na tribinama stala županijska miss i čekala da joj se obratiš.
Valjda se čak i hardcore, nenad-korkut-gayevi u takvim trenucima zapitaju jesu li promašili životnu odluku. Jednostavno, ne postoji prizor koji je seksi koliko zadihana, oznojena odbojkašica u vlažnome trikou. Osim jednoga. Yamahina gola šestotica u rano jutro, kad znaš da moraš vozit do posla i ne možeš dočekat sekund kad ćeš je zagrijat, lupit nogom u prvi brzinu i zavrtit kazaljku dokle ide... 

JA SAM SADISTA :D
Možda bi i ovo moglo pod seks, ali bolje ovde :). Otvorena cesta, okretaji stoje na brojci sedam i onda ravna siva asfaltna crta pukne u tebi onaj agresivni moment koji ide iz motora kroz jaja sve do mozga. Okrećeš ruku, slušaš metalnu histeričnu nimfomanku ispod sebe kako vrišti još, još, još... sve do sulude peteroznamenkaste crvene brojke. Zapravo ti nije sasvim jasno koja magija je drži da ne eksplodira dok osjećaš decibele iz agregata u prsima. Samo, znaš da moraš prvi popustiti jer dolazi zavoj a ideš prebrzo - i tako sve do grada.

Ponižavaš vozače auta koji su ljuti jer pravila gužve i čekanja ne vrijede za tebe. Ponižavaš tatine sinove u preskupim autima na semaforima, jer turiranje i slip-clutch ne pomaže u trci s tobom. Osjećaš se toliko superiorno da još jedan minut na motoru uvijek ima smisla. I još jedan, i još jedan, i još jedan...

JA SAM MAZOHISTA ...
Ne voziš se tri dana i počinje ti nedostajati promrzlost u prstima. Voziš se tri sata bez pauze i smiješno ti je što ne osjećaš reproduktivne organe :) Počinje kiša i misliš kako je kuća tako blizu da se ne isplati vaditi kišnjak i sakrivati se. Izlazi sunce i šetnju uz more, kave i partije karata guraš u drugi plan. U kolonama počinješ njegovati paranoju od vozača koji se prestrojavaju bez žmigavca. Uvjeren si kako su svi na cesti protiv vas dvoje.
Nabijanje vjetra u prsa brže od 140 na sat ti postaje uobičajeno kao i jutarnja kava. Svi su ti rekli da je pad neizbježan i da boli ko vrag ali i dalje misliš da si iznimka...

JA SAM ZALJUBLJEN
Prvo je obično tomos, pa drugi i treći tomos, pa indijska kopija vespe, pa piaggio, suzuki, yamaha...nije bitno. Prvo misliš da je važno koje je boje i koliko ima konja. Onda te život razdvoji od motora na godinu dana i shvatiš kako je i čak Liberty 50 dovoljan za uživanje. Sanjaš četiri cilindra i zviždanje vjetra dok voziš ženu i djecu i pokušavaš joj objasnit kako je ta ljubav zapravo toliko divna stvar i kako ćeš joj se prije ili kasnije vratit...





 
Gjuro said:
ne postoji prizor koji je seksi koliko zadihana, oznojena odbojkašica u vlažnome trikou. Osim jednoga. Yamahina gola šestotica u rano jutro, kad znaš da moraš vozit do posla

Da nisi napisao "moraš .... do posla", bilo bi bolje.

"Moraš do" mi nije baš neki vrhunac provođenja vremena na motoru.
Bolje se samo popeti i krenuti onda kad ne moraš nikud, pa već motor "sam bira", kuda skreće na prvom križanju.

Pozdrav,
Tiki


 
Istina, ali to je ono što svakodnevicu čini ljepšom.
U autu me mrzi čekat kraj posla jer znam da me čekaju 4 gužve.
Na motoru se samo smijem :)
 
Gjuro said:
Istina, ali to je ono što svakodnevicu čini ljepšom.
Točno tako!
Glupo za reći, ali to je razlog zašto s guštom idem na posal svako jutro. Koliko god idem kroz grad i gužvu jedva kojih 7km (y)
:mrgreen:
 
ja uopće ne volim motore, ali kad sam vidio da se bebe prosto bacaju pod točkove, morao sam si složiti jednog ...  :?
 
strasilo said:
ja uopće ne volim motore, ali kad sam vidio da se BABE prosto bacaju pod točkove, morao sam si složiti jednog ...  :?
da teško je tome odoljeti :wink:

a teško je to ovako objasniti ali mislim da svi imamo manje više isti filing kad sjednemo na motor (y)
 
:D Kak kul!
A ja mislila da sam cudna  :misli: sto me motori tolko sexualno napaljuju... dakle nisam sama, kul!  (y)
 
Hrvoje said:
Točno tako!
Glupo za reći, ali to je razlog zašto s guštom idem na posal svako jutro. Koliko god idem kroz grad i gužvu jedva kojih 7km (y)
:mrgreen:

Mene mrzi palit motor za tak kratke relacije, zato na posel idem skuterom, a to je kojih 150 metara... :mrgreen: