RB Moto u Izimju kod Karlovca

nevjerojatno, kao da već nije dovoljno velika i nenadoknadiva šteta nanesena poznatom biznismenu..
hr gospodarstvo i moto scena na konopcima
 
  • Like
Reactions: Village
Bio sam neki dan u RB Moto, tražio motor za sebe pa rekoh da vidim. Našli jednog TDM-a friško uvezenog po kojem nije šarafano i bio pred odlukom da ga uzmem, ali nije imao riješene sve papire taj dan pa veli može mi ga poslat sutra (motor) ako ću kupit. Uglavnom, dogovorili da se čujemo sutradan a ja putem doma našao isti takav bajk u boljem stanju i sa servisnom knjižicom od prvog dana do sad, i jeftiniji 300 ojra. Uglavnom, vozimo se već par dana, motor je odličan, mislim da sam dobro prošao.
 
  • Like
Reactions: Village
@ ODST: Postanje kao privatna osoba i kao službena sa potpisom nije isto..
Bob nije miješao privatno mišljenje i svoj javni posao.
Kada odemo u dućan/servis kod njega u ST onda sudimo tko je isti ili gori.
 
Ne smeta mi bob, ne poznajem ga...al u slicnom je poslu kao i ovaj rb i brani ga, znaci isti je ili gori



Sve ok, ne ljutim se ja..Navikao sam na svašta na forumu..

Ovo sam ja napisao:
Ako je istina ono iz prvog posta, to je nečuveno..Ali malo mi je klimava priča..Nije baš lako promijeniti motoristi kompletnu mašinu..Svaki od nas zna svski frižić na svom motoru..Valjalo bi čuti drugu stranu...
Nezgodno je ovako pisati o čovjeku koji ne sudjeluje u raspravi..Vjerovatno ni ne zna za nju..Sve ove pisane riječi na forumu ostaju dugo na internetu i isplivaju kad netko traži određene informacije..Treba stvarno biti siguran za pisati tako teške optužbe. ;)
Možda bi bilo dobro da se čovjek koji je direktno oštećen uključi u raspravu..

I nakon minotaurove isprike napisao sam:
Eto..Velika šteta je čovjeku nanesena..
Ali drago mi je da je minotaur na kraju ljudski priznao grešku..To je u našem društvu najteže👍


Nikog nisam branio, samo sam upozorio da treba provjeriti priču..Na kraju se je ispostavilo da se je stranka ispričala servisu, da je bila u zabludi. Je li tako?
Pisao sam samo o navedenom slučaju zbog kojeg je otvorena ova tema. U poslovanje dotičnog ne ulazim.
 
Ovo dolje je minotaurova ispika..Čovjek je pogriješio i to je i priznao..

"Zasto ja nisam pokrenuo ovu temu i optuzio covjeka odmah kad sam skuzio? Upravo zbog onog sto se dogodilo... JA SAM KRIV, napisao sam svugdje da sumnjam i pretpostavljam i dobro da jesam, napisao sam da cu otic do Robija na kavu i jesam danas. Covjek je sam otisao, otkljucao birtiju da nam skuha kave, sjeli se u radioni i ljudski me saslusao i porazgovarao, pokazao mi je slike motora dok ga je sarafio, tj kaj je mjenjao, a slikao je bas ako dode do ovakvih stvari, na slikama se vide slabo ali se vide bregaste koje i jesu sad u motoru.. znaci da me sjebao netko drugi ili ih nije ni bilo, poklopilo se xy stvari i doslo je do jebenog zajeba i opet ponavljam, zato nisam ni htio nista govorit javno ni pokretat dok ne odem "na kavu" kod covjeka i popricamo..

OVIM PUTEM SE JAVNO ISPRICAVAM RB MOTO, ODNOSNO ROBIJU I ZAO MI JE kaj je ispalo kak je i kaj sam se uopce javio i ista napisao dok nisam prvo s njim razgovarao kakav mi je i bio plan.

Ostaje pitanje zasto motor ide dosta slabije, ne znam, ali covjek mi je rekao da mu ga dopeljam i da cemo rjesit sve, ugl Robiju na reakciji, ljudskosti, razumjevanju - kapa dolje.

Molim administratore da se ova tema zakljuca tj pobrise jer daljnja rasprava oko ovog stvarno nema smisla, a blatilo se covjeka koji nije kriv. "
 
bar si ti već dugo na forumu, o rb motu ima preko nekoliko tema i preko nekoliko ljudi s foruma može iz prve potvrditi o kakvom se čovjeku radi, uključujući i mene, ali nemam se namjere više ponavljati jer sam sam sebi dosadan, ali čovjek je DNO ovog jadnog društva
to što ga ti pokušavaš obraniti ne govori najbolje ni o tebi ni o tvome poslu
 
bar si ti već dugo na forumu, o rb motu ima preko nekoliko tema i preko nekoliko ljudi s foruma može iz prve potvrditi o kakvom se čovjeku radi, uključujući i mene, ali nemam se namjere više ponavljati jer sam sam sebi dosadan, ali čovjek je DNO ovog jadnog društva
to što ga ti pokušavaš obraniti ne govori najbolje ni o tebi ni o tvome poslu


Opet moram citirati samog sebe od maloprije:

"Pisao sam samo o navedenom slučaju zbog kojeg je otvorena ova tema. U poslovanje dotičnog ne ulazim."
O meni i mom poslovanju mogu svjedočiti samo ljudi koji su sa mnom poslovali. Ako netko nije zadovoljan, može javno iznjeti svoje mišljenje.
Nemojmo trovati ovu temu sa mnom.. Optužit će me netko da se reklamiram tu.
 
u stvarnom životu sam manji od makova zrna pa se moram ispucati po društvenim mrižama :cool:
 
  • Like
Reactions: elektricar86