RB Moto u Izimju kod Karlovca

Nezgodno je ovako pisati o čovjeku koji ne sudjeluje u raspravi..Vjerovatno ni ne zna za nju..Sve ove pisane riječi na forumu ostaju dugo na internetu i isplivaju kad netko traži određene informacije..Treba stvarno biti siguran za pisati tako teške optužbe. ;)
Možda bi bilo dobro da se čovjek koji je direktno oštećen uključi u raspravu..
 
Last edited:
ja iza svega što sam napisao stojim, čovjek me dva puta nasanjkao, prvi puta me izuo sveukupno za sigurno 1500 eura ako računam sve popratne troškove..i redovno ga prijavim inspekciji svake godine i tako će biti dok je god živ i to samo zato jer je bio bahat i bezobrazan u oba slučaja
uz to znam još xy ljudi koji su uzimali stvari od njega i radili s njim tako da znam na koji način posluje i funkcionira, za razliku od vas mlatimudana koji ga branite i pokušavate od njega napraviti patnika
 
Nezgodno je ovako pisati o čovjeku koji ne sudjeluje u raspravi..Vjerovatno ni ne zna za nju..Sve ove pisane riječi na forumu ostaju dugo na internetu i isplivaju kad netko traži određene informacije..Treba stvarno biti siguran za pisati tako teške optužbe. ;)
Možda bi bilo dobro da se čovjek koji je direktno oštećen uključi u raspravu..
Tocno.,i nakon svih ovih par rasprava,sad je gotovo,kao neki Novinari...da mi sad treba neznam sta,nebi otiša kod tog Strucnjaka,pa jel istina il nije...bees ga...unistis konkurenciju i to je to...jer kako sad servis kod njega napraviti nakon ovih par recenzija...neznam kako bi se uputio negdje na dalji put, sa mislima oce li biti sve OK... zahebano i nije to bas OK... al eto...neka drugi sude,meni nije nikad taj trebao u zivotu,a sad nece pogotovo... bez ljutnje...
 
  • Like
Reactions: enduro and Village
razapeli ste čovjeka bez slika i dokaza...

meni je tip simpa jer mi je prodao kawasaki original alat za ispod sica za 50 kuna...

Da je potrebno ovdje kao na sudu predočavati nekakve dokaze, da se na tome baziraju postovi, koliko ovdje glasnih bi imalo ijedan post? Ja lika nisam razapeo, samo sam prenio post sa drugog foruma, niti sam ga ja javno prozvao (jer je to već bilo javno), niti što drugo, no tu je pa da se čuju iskustva ljudi odavde na tu temu i na taj "servis"...

To što si u 5% cijene kupio nešto nije ti sumnjivo otkuda to i kako je to moguće (i tko je od prethodnih motora ostao bez tog alata), jasno dok je tebi u korist nećemo se zamarati glupostima, inače bi se tražili dokazi i tjerali principi... holišit... deja vu.
 
ironija village ironija....

boli mene baš briga za robija i rb moto ionako ne servisiram motor na sumljivim mjestima
a i boli me briga gdje je uzeo tih par ključeva.... promjenio sam 15 motora i možda u 2 je bio taj alat svako to uzme van....
 
  • Like
Reactions: Village
najmanje za alat, mada tak sam i ja uzeo auspuhe od njega pred par godina misleći nema im kaj biti, auspusi su to, nije tu imao što sjebati pa su mi se skoro razletjeli na motoru jer su ih on i njegovi stručnjaci napunili običnom mokrom staklenom vunom, dok se to počelo pariti kroz sve pore karbona bio je šou samo takav, a da ne govorim da je karbon bio tanki kao papir i porozan, znači auspusi su imali valjda pola milijuna km, a ovaj ih je naravno prodavao pod NOVO :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Village
Frajer ti proda razdelane auspuhe da ti se još bolje čuju, a ti po njemu drvlje i kamenje. E jebiga tak. :mrgreen:
Ja s konkretnom osobom trgovao jednom, (senzor rashaldne tekućine), poslal mi prema dogovoru, ali je izgledal ko da je bil ukopčan u INOXicu s paranojom unutra a ne u motor. Na navoju premotan vodoinstalaterskom teflonskom trakom (pretegnut valjda pa zato) a po ostalom izgledu mogu zaključiti da ga je vadil van ili s papagajkama ili radapcigerom, jer je okasto-viljuškasti broj 19 ipak investicija u radionu.... moš mislit kak sam to opće probal stavit na motor. Šteta je bila takva da sam propustil vikend vožnju i pizdil , za tih 150 kn lako.
 
za razliku od vas mlatimudana koji ga branite i pokušavate od njega napraviti patnika
Ne bih generalizirao jer večina je ovdje iznijela istinu a prozivati ih kako ti to zoveš stvarno nije prigodno.
 
išlo je prvenstveno na pojedince koji zazivaju neku drugu stranu priče koja ovdje naprosto ne postoji, to mogu samo oni koji nikad nisu imali posla s dotičnim, ali svejedno imaju potrebu izigravati pravednike i advokate
 
  • Like
Reactions: miki 77 and Village
svaki koji zagovara dokazanog i dobro poznatog prevaranta, i to bez ikakvih argumenata ili iskustva s dotičnim, je mlatimudan ili sredju ako ti je tako ljepše

zato nam i je tako u ovoj zemlji jer smo naučeni da se za svako sranje traži opravdanje, a svi su nedužni dok im se na sudu ne dokaže krivnja, a to je nikad
 
Pa eto ja sam kod njega kupio jedan motor i skuter te neke dijelove, nije bila cijena a ni motori, vidiš kaj je i za tu cijenu i nemaš očekivanja.
Znam ga iz tih transakcija i osobno nit mi smrdi nit miriše ali nisam imao problema.
 
ako tebe zadovoljava kupovati motore tek toliko da se s nečim voziš, bez očekivanja, rb moto je odličan izbor za tebe
 
Upravo tako, hrpa železja i plastike kod nas daleko precijenjene.
 
Upravo tako, hrpa železja i plastike kod nas daleko precijenjene.
Ovisi kakve kriterije imas, samo jedno je sigurno, za malo love mozes kupiti drek, ilitiga govno.
Ili da bad naletis na priliku, a koliko sam mogao procitati, RB moto ne prodaje prilike ispod cijene, nego slozence upitne ispravnosti.
 
  • Like
Reactions: as17 and maRRin 06
Nikad nisam bio zahtjevan ni za auto ni motor
Inače motori od privatnih vlasnika u hrvatskoj su uredno održavani sa servisnom knjigom i malo kilometara, najbolje prilike u Europi pa i šire.
I naravno nikad padano, eventualno sa nogare.
 
Nikad nisam bio zahtjevan ni za auto ni motor
Inače motori od privatnih vlasnika u hrvatskoj su uredno održavani sa servisnom knjigom i malo kilometara, najbolje prilike u Europi pa i šire.
I naravno nikad padano, eventualno sa nogare.
Tebi je valjda vise manje bitno da se kotaci okrecu,hrpu njih to zadovoljava,dosta njih ne, mene isto ne, ja volim da je motor uredan, i necu kupiti istroseni slozen motor.
Dalje, hrvatski oglasnici su more lazi i prevara, kako za motore, tako i za aute,to je i meni potpuno jasno, i dalje se cudim kako ljudi besramno lazu,i to me pomalo ljuti, ali sta je tu je.
Hocu reci, ne treba zbog toga ici svijesno kupovati motor koji je bio razbijen, i ofrlje slozen, jer "su ionako svi takvi" pa bolje da ga platim sta manje , ne nisu, treba se potruditi i naci stvarno uredan i ok motor,i dati koji euro vise.
Ali opet govorim,nemamo svi iste kriterije.
 
Naravno, ne patim na vozila uopće, za auto dajem max. 5000kn, vozim koju godinu i s njim na otpad.
Boli me kuki hoće li biti nevrijeme ili neko ga oštetit.
Tako i za motor/skuter, to je za mene pleh na 2 kotača, prijevoz od točke A do B.
Naravno je ne idem na neka putovanja, eventualno sa ženom do mora.
 
Vidis i sam da po oglasnicima svi motori imaju izmedu 28000 i 40 tkm i to motori stari cca 15 godina, svi voze vikendom do ducana i nazad, cast izuzecima.
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Naravno, ne patim na vozila uopće, za auto dajem max. 5000kn, vozim koju godinu i s njim na otpad.
Boli me kuki hoće li biti nevrijeme ili neko ga oštetit.
Tako i za motor/skuter, to je za mene pleh na 2 kotača, prijevoz od točke A do B.
Naravno je ne idem na neka putovanja, eventualno sa ženom do mora.
A ma, svakome njegovo.
Sto se kaze. :)