RB Moto u Izimju kod Karlovca

Dobro, i sta sad ti minotaur, i ovaj Y tu serete po forumu, otvarate idiotske teme bez pokrica, palite ljude bez veze,uglavnom jedete govna skupa da RB-om, svi tri skupa nemate grama pameti, skupa sa pokretacem teme.
Aj odjebite.
Mate, baniraj idiote, kljucaj.

Makar znam da neces, jer "televisa presenta" nikad nema kraja. 😁
 
Kakav show...a sta ako je pokazao slike bregaste koje je stavio? Sta je sa svim brtvama koje su prije bile a sad ih nema?

Al ok, sad ti je robi najbolji frend...koji idioti u pm
 
  • Like
Reactions: sharky969 and prpa
Ljudi, nemojte hraniti glupe trolcine, tj. dozvoliti da vas 3-4 kretena drze za blago, ako uopce i toliko ljudi sudjeluje.
Mozda je i samo jedan debil u igri.
 
  • Like
Reactions: exfreerider
mogao je staviti te bregaste i slikati ?? a gdje su nestale brtve ? i oni krivi sarafi za koje se tvoj frend majstor kune da nisu bili razliciti? Odvezao si motor i nije lupao fazni lanac i onda drugi dan dodjes po motor lupa lanac, curi ulje nema brtvi, i sve ostalo..
Sve pet on nije zamjenio masine ali tko je napravio sve ovo?
j*be lud zbunjenog
 
  • Like
Reactions: sharky969 and ODST
Ako ga branis, isti si kao on...Zanimljivo kako se svi vi drzite zajedno i branite jedan drugog...
mogao je staviti te bregaste i slikati ?? a gdje su nestale brtve ? i oni krivi sarafi za koje se tvoj frend majstor kune da nisu bili razliciti? Odvezao si motor i nije lupao fazni lanac i onda drugi dan dodjes po motor lupa lanac, curi ulje nema brtvi, i sve ostalo..
Sve pet on nije zamjenio masine ali tko je napravio sve ovo?
j*be lud zbunjenog
Upravo tako? I jos oznake


Ma vidi se da su to idioti, lik ga sjebe i jos ga uvjeri da nije i da mu opet doveze motor i ispriča se na forumu
 
  • Like
Reactions: G0jA
Ako se ne pojavi slika, di minotaur, y, viliđ, i rb skupa stoje oko gsr, a svaki u ruci drzi po bregasti, dekl, sarafe, ili brtve dekla, deinstalirat cu internet(ali za sve) , ne zajebavam se.
je,a kak budeš Zelenka frknuli? obrati pažnju na veliko Z :mrgreen:
 
Koji plot twist! Haha
Sad kad Robi i 1. mehanicar (s Yoshimura bregastom) dodu.. taman kao Jerry Springer. ;)
 
Ja sam uvjek za zahebanciju,al ovo je hebena stvar sad...meni dosta.,kad novinari ocrne nedokazano...ispane dokazano,pa se pravdaj...
 
Uz ovakve idiote, robi i ovi sta ga brane, onaj bob i slicni njima, ce jos dugo radit 😜