regal raptor-spyder

James1100 said:
ako gledaš išta iz Kine, ovo valja  (y) vjeruj meni, manijak sam za choppere i pratim to godinama, a Raptore pratim od prvog pojavljivanja u Italiji.
i upozorenje: tehnologiju metala su Kinezi svladali, šarafi uglavno valjaju i sve ostalo. Problem su razne plastike i gumeni dijelovi, tu nema ništa da traje
To definitivno potpisujem  (y). Međutim jedino što su još mogli bar koliko toliko doraditi kod spydera su te vibracije koje se pojave u većim okretajima, jga to baš bode bar mene. Znam i sam da je to dosta teško izvest sa tim rednim mašinama pa da su bar na njega stavili neki V2 kao keeway što je stavio na onaj custom 250 vibre skoro da i nema.
 
a kakva je nabava dijelova za njega? Dostupnost?
 
The Gambler said:
a kakva je nabava dijelova za njega? Dostupnost?

BetaMoto Sv. Nedjelja javi se njima imaju gotovo sve na stanju a ako ne onda naruče i u roku mjesec dana isporuče  (y)
 
James1100 said:
ono što sam naveo u postu je informacija iz novina i neta, jer dugo pratim choppere. osim toga što pitaš, to sam saznao nekim privatnim kanalima za koje ne mogu tvrditi da su točni 100%, ali ja u to vjerujem. na slici lijepo vidiš da je rama predimenzionirana za agregat koji se sada ugrađuje, vidi se da bi tu lijepo stao jedan V2. Možda neki Hondin porijeklom, kao i ovaj sadašnji redni 250.
Kažu da je kostur di mašina dolazi isti ka i u shedovice te da se može staviti mašina od honde.
 
evo i sluzbena stranica beta moto s ponudom i popisom prodajnih mjesta u RH i ovlaštenih servisa

http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=9&Itemid=7

nego jel ima još netko da je imao osobno iskustvo s ovim motorom? Dojmovi?
 
Jelky said:
evo i sluzbena stranica beta moto s ponudom i popisom prodajnih mjesta u RH i ovlaštenih servisa

http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=9&Itemid=7

nego jel ima još netko da je imao osobno iskustvo s ovim motorom? Dojmovi?

Ima ga moj susjed kupio ga u 2 mj. i prodaje ga već punih 6 mjeseci, ne zato što je kanta nego onako netreba mu više  :wink:  :mrgreen:

Kad je bio nov novcat gasio se, a kad se ugasi više ga isus nije mogao upalit, zajebavo je više nego yugo star 100 godina, kad je bio star mjesec dana sve smo vijke izmjenjali i tucet svjećica, kad je bio star 2 mjeseca tad je dosegnut rub živaca, kad je pala odluka za prodaju dobio je višestruki slom živaca jer je shvatio da to go.no više nikom nemože prodat, bar ne po nekoj realnoj cijeni, tako da good luck i puno sreće u kupnji  :wink:
 
Ghostrider-SB said:
Ima ga moj susjed kupio ga u 2 mj. i prodaje ga već punih 6 mjeseci, ne zato što je kanta nego onako netreba mu više  :wink:  :mrgreen:

Kad je bio nov novcat gasio se, a kad se ugasi više ga isus nije mogao upalit, zajebavo je više nego yugo star 100 godina, kad je bio star mjesec dana sve smo vijke izmjenjali i tucet svjećica, kad je bio star 2 mjeseca tad je dosegnut rub živaca, kad je pala odluka za prodaju dobio je višestruki slom živaca jer je shvatio da to go.no više nikom nemože prodat, bar ne po nekoj realnoj cijeni, tako da good luck i puno sreće u kupnji  :wink:

e pa to te ja pitam... care hvala ti... ima već dva miseca da njuškam oko tog motora ko mačka oko vruče kaše i samo pohvale a  nitko ga nema ...
pa mi nije bilo jasno... znam da si sad napravio kontra reklamu svom frendu ali mislim da si mene spasio od loše investicije... zahvaljujem  :cool:

sad moram trazit dalje  :confused2:
 
tema je vec bila.. polovni virago je zakon prema regalu...

gleda san malo na: http://www.regal-raptor-forum.de/.. jedini koji ga je pohvalija je presa s njim 500 km  :mrgreen: ostali su sretni jer imaju skuzu za provest dane i dane u garazi daleko od zene  :LOL:

i da, robot je bas misto za kupit motor... di ces se javit za garanciju? na karepovac?

ali okvir i rezervar nisu ruzni i ako imas garazu, alat zivce i znanje dalo bi se tu nesto i napravit.. dapace
pogledaj mu prednji disk, pa to nema ni 15 cm promjera.. a slika na: http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=7 je za smijat se, pogledaj kako mu je pa livi retrovizor  :jesus:

inace prednje kocnice kod takvih choppera imaju funkciju da zadovolje tehnicki i ne vise od toga, prvo zbog tezista tj. neopterecenja prednjeg kola, zatim zbog savijanja vilice i na kraju zbog relativno tanke gume koja olaksava upravljanje ali je opasna po zivot kod panicnog kocenja... vecina pravih tj. starih choppera i bobbera ni nema prednju kocnicu... chopperima se koci straznjom kocnicom, i to ka sta je 'lega gori spomenija, vrlo, vrlo pazljivo...  
 
jel se virago jos proizvodi?  ja sam bila pitala pa su mi rekli da ne ali da je sad hit jbr .. il mozda obrnuto  :misli: ?
ma ne... u pravu sam .. mislim da se virago vise ne proizvodi .
 
Jelky said:
jel se virago jos proizvodi?  ja sam bila pitala pa su mi rekli da ne ali da je sad hit jbr .. il mozda obrnuto  :misli: ?
ma ne... u pravu sam .. mislim da se virago vise ne proizvodi .

nema ga vise ali ih se da nac, kvalitetni su, dijelova imas bez problema, servis isto i da se lako opet prodat... sve u svemu bolji deal
i japanci vise ne rade slicne motore, cruizere sa oko 400 kubika, koliko znam.. ali ovi od prije (yamha, honda, itd) su svi ok, vozeni polako i dobre kvalitete
Yamaha YBR (125 a posebno 250) je ok ali je to mali naked, nije cruizer ni chopper.. 35000kn je dosta ali bolje od raptora u svakom slucaju.. i njega mozes prodat a raptora samo bacit... pazi nisam protiv raptora ima tu potencijala ali trenutno samo za mazohiste (sta jedan dobar dio nas i je  :mrgreen:)
 
Ghostrider-SB said:
Ima ga moj susjed kupio ga u 2 mj. i prodaje ga već punih 6 mjeseci, ne zato što je kanta nego onako netreba mu više  :wink:  :mrgreen:

Kad je bio nov novcat gasio se, a kad se ugasi više ga isus nije mogao upalit, zajebavo je više nego yugo star 100 godina, kad je bio star mjesec dana sve smo vijke izmjenjali i tucet svjećica, kad je bio star 2 mjeseca tad je dosegnut rub živaca, kad je pala odluka za prodaju dobio je višestruki slom živaca jer je shvatio da to go.no više nikom nemože prodat, bar ne po nekoj realnoj cijeni, tako da good luck i puno sreće u kupnji  :wink:
            Ja imam HAWK 250, ista mašina ko na spyderu, napravio sam preko 4000 km ove godine i nema nikakvih problema.
 
Oprostite što dižem prastaru temu ali nema smisla otvarati novu jer je pitanje vezano uz Raptora :)

Da li je istina da su intervali izmjene ulja na tim čudima svakih 1 000km?
 
sumljam da je svakih 1000km na 125icama 4t u koje ide litra ulja su servisi svakih 3000km tj izmjena ulja, tako bi ja radio i na raptoru :D
 
Pa da, to je i meni čudno, tražio sam na netu ali nisam mogao konkretno nać tu infor..
Ovaj lik je u dućanu bio valjda pod čokom kad je to rekao, kaže; nulti servis nakon 300km a dalje svakih 1000.
:misli:
:)
 
Postovanje. Prvo da se predstavim ja sam Jo iz Splita... Vozio sam cili zivot japance vece kubikaze, medjutim igrom slucaj sam dosao do raptora. E sad zanima me ima li u Splitu adekvatnih mestra za te motore i di se nalaze