Registracija Akrapovic ispuha

Da bih prosao tehnicki pregled moram napraviti homologaciju za akrapovic ispuhe. Na yamahi fz6
Motor je treci i vise vlasnik tako da original ateste nemam. Kako ovo obaviti i kome se javiti molkm vas. Hvala
 
I need to pas the gechnical with my motobike and akrapovic exhoust need certificate. Since I am not the first owner i dont have it
How can I provide it
Can you help me please. Thanks
 

Attachments

  • IMG_20210625_221427.jpg
    IMG_20210625_221427.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • IMG_20210625_221421.jpg
    IMG_20210625_221421.jpg
    2.6 MB · Views: 0
posla sam ti link.....
isprintaj to i sa tim odi na tehnički, naplatit će ti 200 ištogod kuna i napravit atest.......
auspuh ti mora na sebi imat dbkillere........ vidim da je na slikama bez njih......
 
posla sam ti link.....
isprintaj to i sa tim odi na tehnički, naplatit će ti 200 ištogod kuna i napravit atest.......
auspuh ti mora na sebi imat dbkillere........ vidim da je na slikama bez njih......
Vidim link. I ja sam to pronasao popunio i poslao Akrapovicu na oficielnu stranicu. Nema odgovora doduse jos. Nakon 2 dana. Mozda treba vise cekati neznam. Nadam se odgovoru. Jer tu je u biti interesantan potpis i njihov regostar tko je i kad kupio te aauspuhe. A homologacijski list. (ovaj prvi imam i ja sam ga skinuo)
Hvala u svakom sluvaju puno