Registracija i Akrapovic

Zlo Prase

New member
Zanima me jel problem registracija tj tehnicki proci ako je na motoru namontiran Akrapovic ili neki slicni auspuh, jel uopce gledaju na to na tehnickom ili sve pustaju :roll: :?: :?: :?:
 
Nije problem, samo kad ulaziš u halu za tehnički ne turiraj motor.
 
Zlo Prase said:
znaci dodes na tehnicki i nadas se najboljem :? :D

Pa ne zajebavaju zbog toga...ak treba, kad ti je tehnički javi se meni privatnom porukom.
 
Meni više puta na tehničkom nije ni tražilo da upalim motor, kakvo je aktualno stanje, neznam točno, ali krajnje rješenje bi bio db killer kojeg je jednostavno napraviti i ugradit, za detalje javi se na pp
 
ja sam u 9 mjesecu bio na registraciji i nisam ni upalio motor, izaso je van pogledo drojeve jel pasu u knjizici i to je to.
 
Kod nas jos uvijek vrijedi pravilo na tehnickom - cist motor je ispravan motor...

Dakle apsolutno nemas frke, ja sa do nedavno imao jebeno preglasne topove, i nitko me nista nije pitao.

I registriraj se sto prije, tko zna koliko ce to jos trajat. EU nam je sve blize, a znas i sam da ce nasa vlada preuzeti prvo sve zakone na osnovu kojih je obicnim gradjanima mogu naplatiti kazne !!!
 
Pajcek, budući da imaš najsmješniji nick moraš u Pitu cugu platit! :mrgreen:

i još nekaj, jel staneš na Pocket Bike?




srki
 
Srki said:
Pajcek, budući da imaš najsmješniji nick moraš u Pitu cugu platit! :mrgreen:

i još nekaj, jel staneš na Pocket Bike?


srki

:D nema frke

a na pocket bike, pa ne znam nisam probao, ali brijem da bi se guzvao na njemu :D
 
startx said:
ja sam u 9 mjesecu bio na registraciji i nisam ni upalio motor, izaso je van pogledo drojeve jel pasu u knjizici i to je to.

Slično sam i ja prošao u 7 mjesecu, ali me lik još priupitao da li su mi ispravnw kočnice i svjetala! :bonk:

Ne znam sam kak bi mu se tam pojavil da nisam imao ispravne kočnice :?:
 
startx said:
ja sam u 9 mjesecu bio na registraciji i nisam ni upalio motor, izaso je van pogledo drojeve jel pasu u knjizici i to je to.
To je skroz u redu, taj tehnicki bi trebao bit ovak i onak formalnost. na ljudima je da se sami brinu o tehnickoj ispravnosti svojih vozila i vlastitoj sigurnosti.
Ovak i onak na tehnicki ides jendom godisnje, a koliko kilometara predes sa motorom, autom, kamionom u toj godini dana?
 
Grawe RR said:
startx said:
ja sam u 9 mjesecu bio na registraciji i nisam ni upalio motor, izaso je van pogledo drojeve jel pasu u knjizici i to je to.
To je skroz u redu, taj tehnicki bi trebao bit ovak i onak formalnost. na ljudima je da se sami brinu o tehnickoj ispravnosti svojih vozila i vlastitoj sigurnosti.
Ovak i onak na tehnicki ides jendom godisnje, a koliko kilometara predes sa motorom, autom, kamionom u toj godini dana?

Nijebaš tako, državu itekako interesira da buka bude u granicama propisane(o normama u EU da ne pričam). Isto to se odnosi i na skutere od 50 ccm, koji če od 01.01.2006. morati dokazati da idu max 45 km/h na tehničkom, ali ostatak godine će moć raditi šta hoće(ako ih prometna policija ne uhvati preko 45, jer onda ide zapljena pločice)
 
Grawe RR said:
startx said:
ja sam u 9 mjesecu bio na registraciji i nisam ni upalio motor, izaso je van pogledo drojeve jel pasu u knjizici i to je to.
To je skroz u redu, taj tehnicki bi trebao bit ovak i onak formalnost. na ljudima je da se sami brinu o tehnickoj ispravnosti svojih vozila i vlastitoj sigurnosti.
Ovak i onak na tehnicki ides jendom godisnje, a koliko kilometara predes sa motorom, autom, kamionom u toj godini dana?

Po toj logici nebi trebali plačati ni osiguranje, a od čega bi onda ti živio.
 
*Brzi* said:
startx said:
ja sam u 9 mjesecu bio na registraciji i nisam ni upalio motor, izaso je van pogledo drojeve jel pasu u knjizici i to je to.

Slično sam i ja prošao u 7 mjesecu, ali me lik još priupitao da li su mi ispravnw kočnice i svjetala! :bonk:

Ne znam sam kak bi mu se tam pojavil da nisam imao ispravne kočnice :?:

Možda da ga doguraš? :mrgreen: