Registracija novog motora

narc

New member
Imam jedno pitanje ekipa, da li u stanicu za tehnicki moram doci sa motorom ili bez ? Da li je dovoljno slikanje šasije ili ga oni moraju poslikati cijelog ?

edit: Pitanje je u vezi registracije motora. Situacija mi je da buraz nema polozeno a on ce mi otic regat motor sutra jer sam ja na poslu do 4 a rade mi do 2 i nikako nemrem eksivirat :D a do ponedjeljka mi se ne ceka. Motor nije bio regan prije, novi je ako to igra ulogu.
 
Netreba motor za prvi tehnički samo papirologija.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Evo samo da kazem da nije trebala ni punomoc ni slike ni motor. Jedino sto je trebalo je osobna / oib i papiri iz yamahe. Cisto da se zna ako neko bude imao slicnu situaciju u buducnosti.
 
Tako i meni. Dobio papire od Yamahe, napravio osiguranje, došao u stanicu za tehnički gdje sam se javio jednom od kontrolora, predao mu papire da uvede motor u komp, otišao do tete na šalteru i od nje dobio tablicu i prometnu. Vratio se u dućan, stavio tablicu na motor i pravac doma
 
92Cuky said:
Tako i meni. Dobio papire od Yamahe, napravio osiguranje, došao u stanicu za tehnički gdje sam se javio jednom od kontrolora, predao mu papire da uvede motor u komp, otišao do tete na šalteru i od nje dobio tablicu i prometnu. Vratio se u dućan, stavio tablicu na motor i pravac doma
Isto je sa autom.
Nalja do 2021.
Iduće godine samo produži osiguranje i plati porez.