registriran prvi Skuteraški Moto Klub PREDATORI

corky

Member
Evo da se malo pohvalimo registriran je prvi SMK "Predatori" klub je registriran u Kaštelima,. Klub je već bio na dva moto partija (Makarska , Vodice). Članovi klub su skoro svi aktivni na ovom forumu .

znak kluba  
predatorilogoforum.gif

naše službene stravice su www.smk-predatori.com

Predsjednik SMK:Nike Rendić , K. kambelovac
Članovi kluba u Makarskoj

           
p16ws.jpg

         
image058.jpg


i u Vodicama

         
IMG_2125.jpg

           
IMG_2193.jpg

Cilj kluba
Klub je osnovan kako bi mlade ljude nas par iskusnijih provukli i povukli da putuju i prežive ovu asvaltnu đunglu. Pa kad dođu do pravih motora i znaju se ponašati mogu gdje oće.
img2064medium1kj.th.jpg
img2063medium0st.th.jpg
img2079medium8cb.th.jpg



P.S. Jedno veliko hvala Cezaru što nam je pomogao da se što prije registriramo i ostvarimo njemu neostvariv san.
 
prvi scooter klub? :misli:
Ja ne znam koji je skuter klub objavljen i u moto pulsu,i organizirao stunt scooter show na Grobniku,koji ima sponzore...
jedino su slike sa staze...ali pogle šta piše klub stuntfolers... :wink:
 
PEDROSA said:
prvi scooter klub? :misli:
Ja ne znam koji je skuter klub objavljen i u moto pulsu,i organizirao stunt scooter show na Grobniku,koji ima sponzore...
jedino su slike sa staze...ali pogle šta piše klub stuntfolers... :wink:


pročitaj sve ne između redaka
Nije napisano "skuteraški klub" nego " moto skuter klub" ili smk
što znači da je to moto klub gdje su ravnopravni članovi skuteri bez obzira na kubike!!! (y)

To jest ne želimo biti isključivo motoristički niti skuteraški klub već udrobljeno i zato se mi nemožemo niti hočemo usporedit sa vama.
 
corky said:
pročitaj sve ne između redaka
Nije napisano "skuteraški klub" nego " moto skuter klub" ili smk
što znači da je to moto klub gdje su ravnopravni članovi skuteri bez obzira na kubike!!! (y)

To jest ne želimo biti isključivo motoristički niti skuteraški klub već udrobljeno i zato se mi nemožemo niti hočemo usporedit sa vama.
ma sve pet.... (y)
Što nas je više to je bolje...
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,9486.0.html
:mrgreen:
 
NIKE legendo


"Danas je u Splitu osnovan MK WARIO-MAT. Članovi kluba mogu biti samo motocikli s variomatom sa minimalno 200 kubika (MAXI SKUTERI). Klub je organiziran na najozbiljnijoj razini. Članovi će kao i do sada putovati po moto susretima i nadamo se da nećemo imati neugodnosti na ulazima pošto vozimo skutere. U budućnosti planiramo i organizirati moto-susret."


MK Wario-mat je imao ograničenje  min 200 kubika

kod nas nema ograničenja samo ponašanje u granicama normale i poštivanje dogovora . Svojim primjerom učiti klince kako se ponaša na cesti. Vodit ih ali i vratit sa moto partija...... tu smo da bi popunili prazninu između ulice i moto klubova...
Naš moto je da mladost treba organizirati i naučiti razmišljati puno prije nego kad nabave motor od 200 i više kubika jer za mnoge je tad kasno
 
Sve znam, vidiš smile gore.
Puno sreće i uspjeha u daljnjem radu
 
Čestitam,imate piće u Zadru kad budete prolazili,samo mi se javite (y).
(ali to vridi dok vas je još mali broj :mrgreen:) :jesus:
 
pozdrav... i cestitam na klubu... mozda uskoro i kod nas u Dubrovniku napravimo tako nesto.. ima nas ipak previse skuterasa a da nemam neki takav klub... vidjeti cemo..
 
sve što vam treba zatražite na stranicama www.smk-predator.com


nama će biti drago da Vam pomognemo
 
corky said:
sve što vam treba zatražite na stranicama www.smk-predator.com


nama će biti drago da Vam pomognemo

www.smk-predatori.com
 
Super! (y)