registriran prvi Skuteraški Moto Klub PREDATORI

joseph said:
čestitam a i u karlovcu če se otvorit skuter klub karlovac

Takoder cestitke !

Ako vam treba pomoc prilikom registracije , slobodno se javite na nase sluzbene stranice i forum
 
corky said:
pročitaj sve ne između redaka
Nije napisano "skuteraški klub" nego " moto skuter klub" ili smk
što znači da je to moto klub gdje su ravnopravni članovi skuteri bez obzira na kubike!!! (y)

To jest ne želimo biti isključivo motoristički niti skuteraški klub već udrobljeno i zato se mi nemožemo niti hočemo usporedit sa vama.

kaj je bitno ko je PRVI ili ne kuzim koja je bit klubova. Pa utrka je jedino interesantna ako se svi utrkuju a ko je prvi ili zadnji je itako nebitno

....sve će to jednom itako prekriti mahovina i šaš.....


ha ha ha baš mi uljepšavate dan ko da gledam predstavu čije je GROBNIK i trkalište na njemu  :LOL:

....pa fino karavane prolaze a mi više nemamo GP utrku nego stojimo u sljepoj ulici i čekamo da to neko kupi za malo para i poslje pamet proda za puno para.

Pa ako vas u školi ne uče da se slogom postiže nešto više onda vas barem doma trebaju reći na kojoj se polici ili stalaži nalaze OSNOVE BONTONA I ponašanja ( nisam siguran koji je čisto HR izraz pa sam stavio oba dva da se ne naljute gramatičari na forumu)

:misli:  :misli:
 
??? koja utrka ? o cem ti ?

Corky je samo spomenia da je napokon osnovan klub u kojem se ne gleda na kubike , niti se ljude tako kategorizira ili ogranicava  ...
jedan od razloga je i da u klub mogu doci "mladi" ljudi ( kako bi neki rekli : mulci sa 50cc koji rade sr*** po gradu ) da ih se nauci kulturi voznje i da ne poginu cim sidnu na motor od 600+ kubika...

Ono "prvi" je cisto cinjenica , jer takav klub jos nije postojao u RH ali i sire ...
 
Čini mi se da premalo skutera ima van grada na cesti...s obzirom koliko ih se vozi po gradu.
Sigurno će ovo doprinjeti da ih više bude negdje u điru (y)
 
Ekipa imate moju punu podršku pametno razmišljate i polako ali sigurno(neki vaši članovi bi mogli i svratit do mene nisu bili odavno.vjerojatno če se prepoznat kome je upučeno)Puno pozdrava  :mrgreen: (y)
 
VenomST said:
??? koja utrka ? o cem ti ?

Corky je samo spomenia da je napokon osnovan klub u kojem se ne gleda na kubike , niti se ljude tako kategorizira ili ogranicava  ...
jedan od razloga je i da u klub mogu doci "mladi" ljudi ( kako bi neki rekli : mulci sa 50cc koji rade sr*** po gradu ) da ih se nauci kulturi voznje i da ne poginu cim sidnu na motor od 600+ kubika...

Ono "prvi" je cisto cinjenica , jer takav klub jos nije postojao u RH ali i sire ...

Ma ja se slazem sa tobom nego onaj jedan ima neki forum na onoj ...tk i hvali se kak je on najveci skuteras pa jos drobi kako su mu UKRALI ideju i sve to citam pa ne vjerujem bas prava nesloga jer neko misli da je pametniji od vecine i da samo ON IMA ekskluzivno pravo na svoje ideje ha ha ha

Joj zelim vam puno srece u radu i stovise dobrih kvalitetnih klubova koji ce nauciti mladje da se skuterom najbrze komunicira u gradovima.

I da nose kacigu jer nije lose kad ona pukne; krknes Runner 180 FXR-om u Yugo jer se on prestrojio a ti se sjuris po velikogorickoj prema zracnoj luci i punom brzinom mu se zabijes u zadnji kraj jer si bio na sredini brze trake a on je mislio da si ti neki tomosek koji ide 55 a ne 140 km/h

Koza zderana jer sam imao neku majcu na sebi, Bubrerznjak(dainese plasticni) spasio kicmu i ledja preko rubnjaka betonskog i bermude probudio sam se na travici izmedju traka i gledam kroz slomljeni vizir kak mi neko cupa kacigu. Skoro je dobio klasicni nokaut. krknuo sam kacigom ravno u Asfalt.

najveca povreda KONTAKT kljuc zavrsio u koljenu, fuj rupa ali sve je zacjelilo ko na svakom pesu koji je stalno na cesti
 
Znaš onu, tko prvi njegova djevojka...i ja mogu reci da je you tube moja ideja bila godinama ali ono nisam je napravio jer...ali je moja:) Mislim svaka cast ekipi koja je to napravila i zbilja u tom klubu ima ljudi svih starosnih dobi i vrste prometala od 50 kubika do velikih motora. Samo naprid.
 
vjeko46 said:
Ekipa imate moju punu podršku pametno razmišljate i polako ali sigurno(neki vaši članovi bi mogli i svratit do mene nisu bili odavno.vjerojatno če se prepoznat kome je upučeno)Puno pozdrava  :mrgreen: (y)

prepoznali su se ...  :mrgreen:

BLADErunner said:
Ma ja se slazem sa tobom nego onaj jedan ima neki forum na onoj ...tk i hvali se kak je on najveci skuteras pa jos drobi kako su mu UKRALI ideju i sve to citam pa ne vjerujem bas prava nesloga jer neko misli da je pametniji od vecine i da samo ON IMA ekskluzivno pravo na svoje ideje ha ha ha

Ma to je vec ispuvana tema ... bas mene briga tko je prvi ili drugi itd. svi smo mi ljudi koji volimo motore/skutere i uzivamo u voznji i druzenjima .
A sa ostalim stvarima niti ne zamaram ...


I opet hvala na lipim zeljama !
 
BLADErunner said:
hvali se kak je on najveci skuteras pa jos drobi kako su mu UKRALI ideju i sve to citam pa ne vjerujem bas prava nesloga jer neko misli da je pametniji od vecine i da samo ON IMA ekskluzivno pravo na svoje ideje ha ha ha

Kao prvo, širi ljubav i razumjevanje, a ne ponašat se ko bakica...

Nitko se nije hvalio da je najveci skuteraš niti tvrdio prava na exkluzivu... rijec je samo o kolegijalnosti... i o onoj staroj necini drugome ono sta nebi i sebi.

Pozdrav zaljubljenicima dvotočkaša (članovima smk) koji su se stopili u jedno.

Veliki pozdrav!!!