Regler?

maxxx

New member
Pozdrav svima, imam problema sa reglerima u Hondi Hornet 2007. godišta, svaka pomoć je dobrodošla.
Prvo se motor odjednom nije mogao upalit, pa je serviser skužio da je regler otišao. Pošto novi dođe 2300 kn, uzeo sam rabljenoga sa istog modela motora. Nakon mjesec dana motor opet nije htio upalit, pa sam napunio akumulator i do servisa. Ovaj put kaže serviser da regler radi na prevelikom naponu, 15 i više volti kad se tek upali, i više kad se daje gas, te da postoji opasnost da pregori upravljački modul koji košta da boli glava.
Zna li tko gdje se može kupiti pouzdan regler po nekoj normalnoj cijeni, te da li bi problem mogao biti u nečem drugom?
Hvala
 
http://www.regler.sper.hr/

a dobro bi bilo pregledat konektore po struji ;)
 
Upravo sam ih zvao, oko 700 kn dođe regler. Kaže čovjek da im garancija vrijedi 4 godine, nije loše! Malo su drugačijih dimenzija pa da treba bušiti nosač, što mi ne smeta. Mislim da ću probati s njima, hvala na pomoći!
 
maxxx said:
Upravo sam ih zvao, oko 700 kn dođe regler. Kaže čovjek da im garancija vrijedi 4 godine, nije loše! Malo su drugačijih dimenzija pa da treba bušiti nosač, što mi ne smeta. Mislim da ću probati s njima, hvala na pomoći!

Bez grca uzmi regler od Sper-a...
Pripazi samo da dimenzije kao sta si napisao,meni je regler inace na lijevoj strani repa pa mi nije ulazio u plastiku od repa ali sam pripasao...
Usput,pregledaj i stator tj namotaje...  (y)
 
Sa strujom sam na Vi :D, tako da se radije neću upuštati u neke velike preglede. Znate možda koji dobar servis za Honde u Rijeci i okolici ili bi za ovakve stvari trebalo ići kod autoelektričara?
 
maxxx said:
Sa strujom sam na Vi :D, tako da se radije neću upuštati u neke velike preglede. Znate možda koji dobar servis za Honde u Rijeci i okolici ili bi za ovakve stvari trebalo ići kod autoelektričara?

Odi kod Soleta na Kozalu... uzme ti 20 kn za pregled i na miru si... ukoliko je sve ok... :mrgreen:
 
maxxx said:
hehe, prošao sam to kod njega sa skuterom, hvala ali ne hvala  :D

Svi znamo kakav je Sole ali treba ti samo ispitat da li su ti probili namotaji... to ispita unimetrom kroz jack na koji spajas regler...  15 min posla 20 kn troskova...