RENCO sprejevi?

nije li kod spreja bitno i kako se zavlači do mjesta koje treba podmazivati, a ne samo dal baca na felgu?  :misli:
 
moover said:
nije li kod spreja bitno i kako se zavlači do mjesta koje treba podmazivati, a ne samo dal baca na felgu?  :misli:
Naravno da je bitno! U svim postovima je samo;''.... Gdje ima RenCo?...''
Ak' cijena treba opravdavati kvalitetu, onda je sprej 'nula bodova'.
Na spreju iza piše, da je za podmazivanje lanaca i da nije potrebno skidanje starog maziva. Jer on staro mazivo veže za sebe. I to je to.
A ak' se kužiš u sprejeve, podjeli sa to sa nama. 
 
 
A treba napomenuti da je to HR prozivod, pa

KUPUJMO HRVATSKO  :peace:
 
kmamic said:
A treba napomenuti da je to HR prozivod, pa

KUPUJMO HRVATSKO  :peace:






Možeš i mislit da je Hr proizvod...Hebate treba ga svičom tražit po dučanima....Ako ne prepoznaju potrebe motorista za jeftinijim proizvodima i ne napune Keruma ili Konzuma, onda su kreteni...Ja sam tri boce tih sprejeva dobio prije par godina od Kvarner osiguranja i od tada ih nisam nigdje vidio...
 
Bob Rock said:
Možeš i mislit da je Hr proizvod...Hebate treba ga svičom tražit po dučanima....Ako ne prepoznaju potrebe motorista za jeftinijim proizvodima i ne napune Keruma ili Konzuma, onda su kreteni...Ja sam tri boce tih sprejeva dobio prije par godina od Kvarner osiguranja i od tada ih nisam nigdje vidio...

Bome kod nas ih ima na svakom ćošku  :wink: cijena oscilira od 17,50 do enormnih 20 kn  :LOL:
Dosad sam ih spalio neznam ni sam koliko i nepada mi napamet više kupovat bilo šta drugo sve dok ih budem mogao nabavit  (y)
 
http://www.renco.eu/01_06_hr.html

RenCo
42202 Trnovec, Branimirova 24, Hrvatska
Telefon +385 (0)42 408 820
Fax +385 (0)42 208 192
E-mail: [email protected]