RENCO sprejevi?

Haponja said:
Jel zna netko gdje bi mogao nabavit RenCo sprej za podmazivanje lanca? pošto ih u pevecu više nema

da istina u pevecu ih vise nema(sve rasprodano) vidim da si malo dalje od mene(varaždin) ja ih kupujem u autodjelovima ima ih i ako slucajno nestane naruci i za koji dan je u ducanu imaju celi asortiman renco sprejeva.Pogledaj malo po autodijelovima mozda imaju renco proizvode
 
Kak' drži taj RenCo sprej, dali ga baca okolo?
 
Taxi said:
Kak' drži taj RenCo sprej, dali ga baca okolo?

Koristim ga cca 2 godine i mogu ti reći samo  (y)
Za 17,50 kn i više nego odličan, svaki 300 - 400 km našpricam, svaki 1200-1500 km operem ivasolom i samo gas, usto kad našpricaš ostavi ga preko noći i uopće se nevidi, lanac uvijek ko nov, a što se tiče špricanja po felgi to zaboravi  :wink: sa čim se prerenomirani baš i nemogu pohvalit Motul i repsol - one big bullshit  :jesus:
 
KING RR said:
a što se tiče špricanja po felgi to zaboravi  :wink: sa čim se prerenomirani baš i nemogu pohvalit Motul i repsol - one big bullshit  :jesus:
Vidim da je puno bikera zadovoljno. Ali ne  kužim, baca po felgi ili ne?
 
Evo kupio u Gramatu(žitnjak), pa ću vidjet jel baca po felgi ili ne  :misli:

( Ostalo još 9 kom, cijena 19,64kn.)
 
Ma ništa ne baca, jako dobar i jeftin sprej.

Kako je već netko gore napisao, zagrijat lanac, i našpricat navečer da motor stoji
do jutra. Nakon toga samo gas i nema špricanja po felgi. Ja sam potrošio Renco, pa
sam uzeo Champion (nekakav žuti) - katastrofa, i nakon dva dana šprica po felgi.

Pozdrav
 
Taxi said:
Vidim da je puno bikera zadovoljno. Ali ne  kužim, baca po felgi ili ne?

Nebaca ništa  (y), samo veče prije našpricaj na ugrijani lanac i ostavi preko noći da stoji  :wink:
 
samo 20 kn i tako je dobar???

a ja bacam 80 kn na neki Silkolenov i lanac je poslije njega tjedan dana u nekoj ružnoj smeđoj pjeni  :dizzy:
moram i ja onda taj RENCO nabavit  :mrgreen:

P.S
zna netko mozda ima di u Karlovcu? :misli: