Rent a dukac

Status
Not open for further replies.

netijak

Well-known member
Pregledajem po netu sajtove koji rentaju motore u HR i nitko ne renta dukca. Imam molbu od prijatelja kojemu dolaze neki poslovni partneri iz amerike i među njima je ženska traži ISKLJUČIVO dukca za rentat u periodu od 10.-14-6.

Ima li tko saznanja gdje bi se to moglo riješiti? Hitno je poprilično

fala in! :)
 
Ako joj štima multistrada 1000 ds, uz adekvatnu cijenu sve se dogovori. :wink:  (y)

Možda bi bilo preskupo...ne znam.  (y)
 
a nije naglasila kojeg al pretpostavljam nekog monsterića...
 
jel znaju ti ljudi kam zapravo dolaze???

jbte imal sam ja takvih par, zaborave da nisu doma pa bi ovo i ono i sapun u kupioni i telku dva na dva :LOL:

samo ti njima reci kakva je servisna mreža za drukatija pa bu odma odustal, jer po ameriki se voze z drukatiji a isključivo zato jer im je servis na 20 km kam god krenuli




Srki
 
više se isplati kupit nekog s njuškala pa ga za 5 dana prodat za soma eura manje (koliko bi došla renta istoga)
 
Brckach said:
http://www.rental-motorcycle.com/europe/slovenia/slovenia_rental.html

vidio već.. .samo multistrada
 
Ima  autoskola croatia start  u gradu ducati monster mislin plavog na njuskalu je cak bia pa bi tribalo njih pitat za iznajmit ( znan da si autoskole ponekad iznajmljuju motore i to medusobno, a ovu varijantu bi tribalo probat)
Evo dukatelr
 
Ženska oće isključivo dukca... Pitaj ju li si zna prevest  na engleski "Na ti kurac pa si izbi oko"?
 
JosipSt said:
Ima  autoskola croatia start  u gradu ducati monster mislin plavog na njuskalu je cak bia pa bi tribalo njih pitat za iznajmit ( znan da si autoskole ponekad iznajmljuju motore i to medusobno, a ovu varijantu bi tribalo probat)
Evo dukatelr

na webu imaj usamo fejzera....

http://www.croatiastart.hr/galerija_vozila

:misli:
 
Evo ja ću joj iznajmit Tuona, a ti joj moraš objasnit da je to duplo bolje od Monstera (bilo kojeg). :wink:
 
Sinna said:
Evo ja ću joj iznajmit Tuona, a ti joj moraš objasnit da je to duplo bolje od Monstera (bilo kojeg). :wink:

đelato drlog je đelato drlog? to hoćeš reći?  :jesus:
 
da je zg možda bi ja svojeg dala u najam, ovako jok  :wink:
 
Sinna said:
Evo ja ću joj iznajmit Tuona, a ti joj moraš objasnit da je to duplo bolje od Monstera (bilo kojeg). :wink:
i što je bilo kad si se probudio?  8)


:mrgreen:
 
netijak said:
više se isplati kupit nekog s njuškala pa ga za 5 dana prodat za soma eura manje (koliko bi došla renta istoga)
koštala bi više....  (y)
:LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.