RENT A MOTO -oprema i vulkanizacija-RIJEKA-Moto MIvva doo

Modesty40 said:
Ima, ali nazovi prije zbog broja  (y)

jedini broj koji mene zanima je onaj u Kn ili €  :mrgreen:
 
brojeva ima od 36 do 42..ženskih.
  Za žene gigante imamo metrićki muški program.To su one fine Dainese sa lakiranim detaljićima  :mrgreen:
 
payser said:
Evo novine barem za naše tržište..


  Odsad kod nas možete kupiti i Grip Lock.Dođite vidjeti uživo

http://www.grip-lock.com/home-en/

Nije mi jasan ovaj sistem,  ako netko obicnim odvijacem u 2-3 sekunde skine rucicu kocnice onda ovaj sistem gubi smisao?
Ili?
 
Zamoliti ću uvoznika za RH da mi ustupi jedan komad na razbijanje.Probati ću sve opcije razvaljivanja i onda ću napisati dojmove..
  Ono što znam je informacija koju sam dobio od kolega iz EU da se često koristi kao zamjena za disc lock.
 
...i treba uzeti u obzir 2 prosjecna covjeka sa kombijem...
 
Jbg..to je kao zaključavanje auta.Tko hoće odnese ga sa bilo kojim alarmom.Ali opet je nekako bolje kad je zaključan
 
payser said:
brojeva ima od 36 do 42..ženskih.
  Za žene gigante imamo metrićki muški program.To su one fine Dainese sa lakiranim detaljićima  :mrgreen:

slike i cijene... žemska noga 38/39  (y)
 
Jel imaju kupci bivših motora kakav dodatni popust? :wink:
 
payser said:
Zamoliti ću uvoznika za RH da mi ustupi jedan komad na razbijanje.Probati ću sve opcije razvaljivanja i onda ću napisati dojmove..
  Ono što znam je informacija koju sam dobio od kolega iz EU da se često koristi kao zamjena za disc lock.
poluga kocnice se skida obicnom kacavidom u 3sek time ovo gubi sav smisao  :misli:
 
pozdrav.

bio jučer kod vas ali zaboravio pitat - imate li clip-on vizire (mra ili puig) za dodatak na postojeći ali bez bušenja, i koja je cijena?

hvala!
 
SM Blade said:
pozdrav.

bio jučer kod vas ali zaboravio pitat - imate li clip-on vizire (mra ili puig) za dodatak na postojeći ali bez bušenja, i koja je cijena?

hvala!
Ima ali je to u pravilu skupo kao cijeli mra sa deflektorom na sebi.To sa klipom se nije pokazalo u praksi kao sretno rješenje.
Svrati pa ću ti pokazat.
 
treba mi za duže relacije - od 130 mi lupa i trese kacigu, pa da mi prebaci ili smiri udaranje....a opet da mogu skinut za ostalo vrijeme...
gledao sam po e-jebu ispadne oko 100-120 eura, ali ako može za iste pare u trgovini zašto ne... :mrgreen:

kako imam z750 S vizir za njega s deflektorom je gotovo nemoguća misija... :mrgreen:
jedina opcije je nešto univerzalno..


u svakom slučaju hvala, pa prođem!  (y)