'' Restauracija '' Honda Dominator NX 650

dudo_vd said:
bitno je da je guma na pravoj strani a felga mislim da ne , iako mi je frend na bicikli okrenuo felgu pa mu se raspala jer se puno vrtila na jednu stranu i sad se odjednom baline vrte na drugu stranu...al za motor mislin da nema to veze, zbog drugog principa :afro:


Svaka čast  :021: (y)
i guma i felga moraju bit pravilno okrenute, iako je felga simetrična, ima samo jedan disk koji se mora vrtit unutar kočione čeljusti  :LOL:
zašto bi se lageri rasipali ako im okreneš smjer vrtnje  :misli: ...pa unutra su kuglice...okrugle  :mrgreen:




at Žaba: fino, fino.....taman novi stroj za novu sezonu  (y)
 
presli se na more :cool: , a iman jedno pitanje u vezi  dominatora (mog) na leru radi normalno kad ga vozin normalno do 1ookmh sve ok, kad uvaiti 110kmh ikad ga drzis par sekundi na 4500-5000 okretaj počme prekidat tj. trzat i poslije nikako da se smiri ni na malim brzinama, okretaji počnu padat i dizat se sami od sebe i neće prima gas, sutra ga upalim sve normalno dok opet ne pređes 110.
Sory malo sam se poslužio tvojom stranicom o restauraciji al vidim da dosta ljudi posvećuje ovu stranicu pa možda neko ima slična iskustva,  ili koji savjet
 
Taj Bike sam htjeo kupiti ali sam Odustao jer je imalo dosta posla kao sta se vidi .... jer nikako vremena skupiti za sebe ...

Sve u svemu LAJKAM jako uredenje Mrak je .....
 
ipodairbrush said:
Taj Bike sam htjeo kupiti ali sam Odustao jer je imalo dosta posla kao sta se vidi .... jer nikako vremena skupiti za sebe ...

Sve u svemu LAJKAM jako uredenje Mrak je .....

možda ćeš ga moć kupiti nakon uređenja za dobre pare  :mrgreen:  (y)

ak se gazda smiluje naravno  :)
 
a ima dosta zezancije, pogotovo sitnica na koje čovjek tek u radu nailazi ali sve se to a rješit uz malo volje  ;) 
 
danas je napokon na red došla  mašina, u planu je bila samo zamjena lanca razvoda, ali će tubiti još dosta posla... za tu polugeneralku cu otvorit drugu temu pa tamo mozete pratit ostatak.
evo par slika  :mrgreen:
 
Žaba said:
a moraš malo i to koristit, al pazim ja s tim  :mrgreen:


opreza nikad dosta  :mrgreen: (y)
 
imam ti nove prstenove za prvu specijalu od honde su orginal, ako ti tribaju možemo se dogovrit,
 
ok, imam već neku šemu, al ak ce trebat javim svakako  (y)
 
nisam neko vrijeme radio bio sam zauzet, stigle neke sitnice sad se moze nastavit  :D
 
da to je reaktivna temeljna za aluminij, boja je metalik siva za dekle,kucista, i poklopac ventila a cilindar i glava su srebro,mozda ih prebrusim pa zavrse i u crnoj  :mrgreen:
 
dobro zgleda ovak šprickit  (y)  :mrgreen: