'' Restauracija '' Honda Dominator NX 650

meni je došlo da je ostavim tak , fino ravnomjerno pokriva  :wink:

imaš viziju u kojoj će boji bit cijeli motor?
 
pa ak je krenul sa naranđastim felgama...očekuje se nešta u tom spektru  :misli:
 
Žaba said:
da to je reaktivna temeljna za aluminij, boja je metalik siva za dekle,kucista, i poklopac ventila a cilindar i glava su srebro,mozda ih prebrusim pa zavrse i u crnoj  :mrgreen:

..aaHa, mislio sam da si naišao na neku termo varijantu primera i boje :misli:  :mrgreen:
 
di si zapea :misli:
 
zapea sam , nazalost u nekim privatnim problemima ali sam u meduvremenu nabavio jos nesto za sljejdedcu restauraciju i nesto za jednu preradu :D uglavnom nisam uspio nabavit jedan lezaj radilice , bar ne original i tako se to malo razvuklo, uglavnom to je sad sve stiglo i treba samo masinu sklopit u hrpu i stavit ju na ramu, ostalo je sve slozeno, onda oklope nabacit gore i to je to...uglavnom nema bas jos puno posla, al nemam nikako vremena u zadnje vrijeme, iako je zima uvijeka takva di se nade vremena, kod mene ove godine kontra, ali uskoro ce bit slozeno i to bar se nadam pa cu tako i stavit koju slikicu  (y)
 
pratim temu... ali samo da stavim post da bih ju lakše pratio ....  (y)
 
neke sitnice, nemam vremena jos... al nema puno jos, slozit masinu i stavit na ramu, i oklope stavit, desetak sati jos, al kad ih nikako nac  :mrgreen:
 
Bila je bez papira ovdje u Slavoniji jedna se vrtila i otisao sam je pogledati,konto sam si kupit za divljanje po njivama,ali bila je prelosa,inace se hvalospjevi pisu o kvaliteti tih Hondi... Pratim pozz... (y)
 
koja godina je ova kanta... pa da ju prebacim u stare motore ...  :mrgreen:
 
evo nakon dosta vremena da se malo javim...uglavnom masina je prekjucer slozena u hrpu, jos sutra samo jedan mali semering od mjenjaca moram nabavit i stavit ga i onda je to to, spremno za ugradnju na ramu ... sutra stavim koju sliku  (y)
 
evo posto nisam nikako uspio ranije stic tek danas sam uglavio mašinu na ramu i napravio još neke sitnice, evo par fotki ...
 
dns kupljeno ulje, filteri, svjećica...maloprije namontirani lajtunzi od ulja,sad bacim nes u kljun i natočim ulje, bengu i možda upali danas :mrgreen: