Restauracija puch/colibri 1959.

Franco_Ri

Member
Pozdrav,
Trazim nekoga tko je voljan nastaviti restauraciju pucha/colibria iz 59'. Dvobrzinac (na ruku) sa pedalama, 49ccm.

Motor je bio od mog pokojnog djeda i bio je u voznom stanju do cca 2010 iako vizualno zapusten ali tada je izgubio kompresiju i nije htio vise paliti/raditi. Prije toga je imao problem sa zagrijavanjem te je topao gubio snagu.

2011 je dan na restauraciju u Varazdin ali se gospodin razbolio i motor je ostao sredjen negdje na pola. Promijenio je neke sitnice, sredio, izravnao, pocincao felge i zbice. Zamijenio neke dijelove koji su bili na samrti ali naravno jos je ostalo dosta posla.

Trazim nekoga tko ima volje, vremena i znanja da se ulovi restauracije.


Molim vas da mi preporucite nekoga tko se time bavi. Sve cu uredno platiti po dogovoru, moze i dio unaprijed ukoliko je potrebno.

Kontakt na PM ili 091 754 3573


P.S. Ukoliko sam falio dio foruma molim moderatore da premjeste post.
(y)
 
irsel said:
khm..
motor?  :misli:  :mrgreen:

Odi tamo kašlji u svoju garažu kod svoje Jave!!
Nego tu mene ...
Pa šta ako je to bio motor sa pomoćnom biciklom? Ipak je po ravnome išao skoro brže nego bicikla.  :mrgreen:
 
Restauracija vec zavrsena koga zanima moze pogledati kratki video na linku ispod koji je napravio decko koji ga je restaurirao  (y)

https://youtu.be/QfkO80ivK1s
 
Franco_Ri said:
Restauracija vec zavrsena koga zanima moze pogledati kratki video na linku ispod koji je napravio decko koji ga je restaurirao  (y)

https://youtu.be/QfkO80ivK1s
(y) (y) (y)
 
Ma šta u PM???
Pa stavi tu, možda nekome dobro dođe.
Ja sam tražio godinama i ništa pametno nisam mogao naći.  :?
 
Ljubo_051 said:
Ma šta u PM???
Pa stavi tu, možda nekome dobro dođe.
Ja sam tražio godinama i ništa pametno nisam mogao naći.  :?

Poslao sam na PM jer znam da nazalost nisam od pomoci.
Vecina je cincana u Rijeci na Krimeji kod kafica Teta Roza.
Firma je nazalost vec par godina zatvorena.

Nesto sitno je cincano u Pozegi ali ne znam tocno gdje  :palacdolje: