Retro

svjetli

Member
Feb 7, 2006
924
0
16
54
cb1100 , prekrasno . . . 

jota

New member
Mar 28, 2008
5,442
1
0
uzmore
Ko mi prvi javi kad CB1100R uđe u seriju ima večeru a ja kupujem taj motor odma , poslao bi lovu na neviđeno u hondu samo da oće uzet .
Taj motor mi je ko Anita Ekberg u filmu La Dolce Vita , ono kad se kupala u fontani .
Vi mlađi pitajte svoje tate za tu scenu .

rocky6

Active member
Nov 15, 2006
2,365
1
36
Slavonija
:misli: čudno mi je što nitko od vas kawaca nije stavio ovog w-a, a ako izađe sakura 1000-zanimljivo.

xx-SB

Active member
Apr 30, 2010
2,772
0
36
1017
SB
jota said:
Ko mi prvi javi kad CB1100R uđe u seriju ima večeru a ja kupujem taj motor odma , poslao bi lovu na neviđeno u hondu samo da oće uzet .
Taj motor mi je ko Anita Ekberg u filmu La Dolce Vita , ono kad se kupala u fontani .
Vi mlađi pitajte svoje tate za tu scenu .
Poćmi skupljati lovu...možda dođe i R verzija  (y)
Hondin naked CB 1100 ipak dolazi u Europu
Japanski proizvođač motocikala pune je tri godine odolijevao napasti da u Europu dopremi svoj veliki naked CB1100. Tome je sada došao kraj jer se europska inačica Honde CB1100 već testiran u toploj Australiji…

Maleni interes za ovakav tip motocikala u Europi Hondu je pune tri godine sputavao u dovođenju nakeda CB1100 na stari kontinent. Taj mali interes teško može pravdati troškove razvoja europske verzije ovog motocikla stog se pitamo što se to promijenilo u dvije i pol godine da je Honda odlučila udovoljiti želji malog broja europskih bikera.

Prema podacima koji trenutno kruže Internetom razlike između Japanske i europske izvedenice ovog motocikla trebale bi biti minimalne i odnositi se samo na drugačije svjetlosne sklopove i pokazivače smjera. Je li to doista tako trebali bismo vrlo brzo saznati budući da bi se CB1100 trebao pojaviti na nekom od ovogodišnjih salona dvokotača na području Europe.

Shepa

Well-known member
Nov 16, 2008
14,010
169
63
Kerumville
Paaa... ako izađe takva, ne virujem da će Jotu zanimat, jer nema previše dodirnih točaka s onim R konceptom par postova ranije.
Mislim... šta će mu kad već ima CB1300 napimpanu do granice bola?
:misli:

jota

New member
Mar 28, 2008
5,442
1
0
uzmore
Shepa said:
Paaa... ako izađe takva, ne virujem da će Jotu zanimat, jer nema previše dodirnih točaka s onim R konceptom par postova ranije.
Mislim... šta će mu kad već ima CB1300 napimpanu do granice bola?
:misli:
Točno , ljep motor ali pored CB1300 koju nemislim mjenjat nema smisla, na mobilu je CB1100 nekih 12500€ neto export samo da CB1100R nebude preskupa .
Još 2008 sam  Hondi Wellbrock ostavio u Amanet :mrgreen: da ako ikad izađe CB1100R uzimam odmah ali u varijanti ko što su mi složili CB1300 malo: HRC,Moriwaki,Power Commander BMC ili KN filter zraka i turpijanje glave, ne maksimalni tuning tek toliko da ga oslobode homologacijskih gnjavaža i da motor slobodno diše .
I onda opet problem još jedan motor za doživotno , u garaži ima mjesta za još par .
Samo da mi je rješit registraciju ko u nekim pametnijim zemljama 1 reg za sve motore, ovako ispada malo skupo pogotovo na pojedinačnu kilometražu po motoru godišnje .

hondimir

Well-known member
Nov 24, 2006
2,121
27
48
Slano,Dubrovacko primorje
jota said:
Točno , ljep motor ali pored CB1300 koju nemislim mjenjat nema smisla, na mobilu je CB1100 nekih 12500€ neto export samo da CB1100R nebude preskupa .
Još 2008 sam  Hondi Wellbrock ostavio u Amanet :mrgreen: da ako ikad izađe CB1100R uzimam odmah ali u varijanti ko što su mi složili CB1300 malo: HRC,Moriwaki,Power Commander BMC ili KN filter zraka i turpijanje glave, ne maksimalni tuning tek toliko da ga oslobode homologacijskih gnjavaža i da motor slobodno diše .
I onda opet problem još jedan motor za doživotno , u garaži ima mjesta za još par .
Samo da mi je rješit registraciju ko u nekim pametnijim zemljama 1 reg za sve motore, ovako ispada malo skupo pogotovo na pojedinačnu kilometražu po motoru godišnje .

Ovo bi bio jedan slatki problem.

Shepa

Well-known member
Nov 16, 2008
14,010
169
63
Kerumville
Hm...

http://www.motoblog.it/galleria/horex-vr6-classic-prime-immagini#&ui-state=dialog

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

papillon

Active member
Feb 10, 2009
4,677
3
38
Biograd n/m
www.youtube.com
Horexi su nekad bile pile ali dali se slava može vratiti kao kod Triumpha,Aguste,Nortona i ostalih povratnika nakon dvadesetak godina mirovanja  :neznam:

rocky6

Active member
Nov 15, 2006
2,365
1
36
Slavonija
nema veze- tko traži nađe..

za pohvalu link !! lijepih slika, al najjači opis motora "his guzzi is smoking like Dave Allen !" -pa tu sam se nasmijao-sjetio lika koji je pušio,pio,pričao viceve nedjeljom popodne !! Zlatno doba tv-a..