REZONTNI SPUH NA SERIJSKOM PIAGGIO DIESIS

MARINO

Member
Evo frend je stavio malossi auspuh na serijskog diesisa i motor ima odlican start do 40km/h i onda ful dugo ide sporo i onda kad dodje na 60 onda mu naglo krene na
90...ali mu uzbrdo nista ne vuce...je zna tko od vas sta ne valja i dali mu se motor moze sjebat,jer je taj auspuh prije bio na nakitanom motoru..
 
a ko zna koji je on auspuh uopče stavija, imaš nekoliko malossija, ako je replica to bi bilo najrealnije za serijalu od svih drugih malossia, a definitivno tribaš poštelati prijenos, lakše valjčiće, meni su na tom auspuhu bili idealni 4.8 - 5.0 grama, i tvrđe federe kvačila možda žute malossijeve i to je onda nekako, ali to če ti jakoo brzo dosaditi, u početku če ti se činiti brzo ali za dva dana je to sve isto (y)

e i nema ti se što sjebati
 
a jebiga zvuk je zakon cak i malo bolje vuče a nema sanse da bi on stavljao kit...
i kako mozes vidjet koji je spuh jer ga je on kupio polovnog???
 
a jel možda ovakav http://www9.yatego.com/images/43f31e4d40cd84.1/malossiMHRreplika.jpg
a to što mu ide slabo..nemoš samo spuh staviti tribaš štelati sa federićima i rolicama...neka stavi gram lakše valjčiće i federe srednje tvrdoće i tribalo bi biti dobro...
 
pichilo said:
a jel možda ovakav http://www9.yatego.com/images/43f31e4d40cd84.1/malossiMHRreplika.jpg
a to što mu ide slabo..nemoš samo spuh staviti tribaš štelati sa federićima i rolicama...neka stavi gram lakše valjčiće i federe srednje tvrdoće i tribalo bi biti dobro...

triba malo više nego gram, ali eno ja san mu napisa kako je meni na nrg-u najbolje pasalo :wink:
 
..::VULIN::.. said:
triba malo više nego gram, ali eno ja san mu napisa kako je meni na nrg-u najbolje pasalo :wink:

Može, to što si preporučio trebalo bi riješiti problem
 
na serijala piaggiu sa samom rezom je 4.8-5. majka,ko što je Vulin rekao..samo što bi ja dodao ipak crvene šuštice,tako sam ja imao,i trebalo bi i karb poštelat :wink:
 
PEDROSA said:
na serijala piaggiu sa samom rezom je 4.8-5. majka,ko što je Vulin rekao..samo što bi ja dodao ipak crvene šuštice,tako sam ja imao,i trebalo bi i karb poštelat :wink:

slažem se s tobom i možda bi  trebo stavit i veču diznu i malossi filter zraka i trebo bi ič ok    (y)