RG 500 2 T MANIJA

twostrokenolimit

New member
(y)TREBAM NEKOGA DA VOZI RG 500 (y)
gammawq3.jpg

By twostrokenolimit at 2007-09-18 :misli:



<embed src="http://img219.imageshack.us/slideshow/smilplayer.swf" width="426" height="320" name="smilplayer" id="smilplayer" bgcolor="FFFFFF" menu="false" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="id=img219/6752/11917918262it.smil"/>

<a href="http://imageshack.us/slideshow/index.php">Go to ImageShack&#174; to Create your own Slideshow</a>
 
Nisam vozio RG, ali jesam Hondu CR 500 cross...to je strašno kako ide, u 5. jako zatvoriš gas pa otvoris to poleti doslovno... samo moraš drzat zadnju kocnicu da ne odes na leđa. bilo je umjece se s njom popet na skale od koteksa u Splitu, a da ne pogodiš onaj most na vrhu skala. :mrgreen: :mrgreen:
 
Znbam ja covika koji ima 2 komada, jedna skroz standardna, restaurirana, savrseno stanje, kao nova, druga se sreduje za utrke.. Normalno o nekoj prodaji ili slicno niti pricati.. :mrgreen: Vjerujem da ima jos dosta ljudi na forumu koji ga znaju..
 
AKO saznas nesto molim te javi
mozda covjek zna gdje bi mogao potraziti u italiji ili njemackoj.
da je 250 ali ce biti paket iznenadjenja ja se nadam
 
Kupi bilo koji gp 250 mlađi od 15 godina .
Ide , leži i koči bolje od gamme 500 .

m900 :mrgreen:
 
Bilo u Superbike, engleskom moto casopisu, bas u takvu gamu 250 uvalili masinu od Transalpa, nije isla brze od standardne, ali su ljudi u cudu gledali malu gamu koja tuce V2! I otkud ti ideja da uvalis gammu 500, to uopce nisu slicne masine, tesko ces to stavit.
 
smirite se djecaci
u engleskoj imas za kupiti cak i adaptere da mozes ubaciti masinu od 500 na 250 ramu
jedini je problem sto treba izvuci auspuhe.a kada uvalis mono cilinder  na gammu kompletno promijenis nacin voznje(dolazi ti njemac na grobnik sa takvim motorom,kompletno promijenis performanse motora,teziste itd)dakle ne igra,imas cak i nacionalne kupove koji se voze na takvim preradama
evo ti jedan od najboljih casopisa za tuninge,replike itd I STVARNO DOBRE IDEJE

www.performancebike.uk
 
M900 said:
Kupi bilo koji gp 250 mlađi od 15 godina .
Ide , leži i koči bolje od gamme 500 .

m900 :mrgreen:


gamma ima los ovjes ,stari tip kotaca sto se sve da urediti a stvar je u kultu decko.
a po tvome bi si ja mogao naruciti i ktm sa spricom pa kad je bal nek je bal

genijalac
 
NEMOJTE SE LJUTITI!!!!!!!!

NE TREBAM FILOZOFE NEGO INFORMACIJE ,AKO MOZETE POMOCI ,POMOZITE AKO NE
ONDA NE GNJAVITE (y)
 
twostrokenolimit upozorenje, pokušaj raspravu svest u neke normalne granice kulture i ne koristi više CAPS LOCK
 
.....neznam bas tko koga gnjavi..... profesore.....ajde nas malo prosvijetli.....nauci nas kako postati dobar majstor...ili jos bolji vozac..... :LOL:....Svasta...... :palacdolje:
 
gle tu sam da bih nasao motor a ne podjebavanje ako mozes pomoci pomozi
ako neces ne moras ali ne trebate ni podjebavati.
ali sta je najbolje svi samo cekaju da ga steraju.
fakat sprdnja
 
mene ne muci nista...nego nesto ocito muci tebe....malo me "brine" tvoje bahato i prepotentno ponasanje...eto sta...Mogao bi pokazati malo vis epostovanja prema ostalim clanovima foruma.....i nemoras mi radi tih tvojih "glasova u glavi" slati pp........ne zamaraj se....sve je u redu.... 8)
 
bmw m 5 said:
mene ne muci nista...nego nesto ocito muci tebe....malo me "brine" tvoje bahato i prepotentno ponasanje...eto sta...Mogao bi pokazati malo vis epostovanja prema ostalim clanovima foruma.....i nemoras mi radi tih tvojih "glasova u glavi" slati pp........ne zamaraj se....sve je u redu.... 8)


a ustvari imas dobru poslovicu.imas dobre zelje drugima (y)
 
Mislim dečki da ste malo zabrijali čovjek postavi pitanje a vi ga napadate a ako je moguće ugurat makinu od CBR 900 RR u ramu od stare CBR-ke 600 (ja vidio i bio prisutan) i ako je moguče ugurat makinu od RG 500 u ramu od  DR BIG-a onda ne vidim razloga zašto se nebi moglo  i ovo treba imat znanja i volje sve se da napravit samo je pitanje kolko je isplativo.
 
mac.airbrush said:
Mislim dečki da ste malo zabrijali čovjek postavi pitanje a vi ga napadate a ako je moguće ugurat makinu od CBR 900 RR u ramu od stare CBR-ke 600 (ja vidio i bio prisutan) i ako je moguče ugurat makinu od RG 500 u ramu od  DR BIG-a onda ne vidim razloga zašto se nebi moglo  i ovo treba imat znanja i volje sve se da napravit samo je pitanje kolko je isplativo.

I samo je pitanje koliko je improvizacija  (y) Sve se može, naravno.
 
AnteK said:
I samo je pitanje koliko je improvizacija  (y) Sve se može, naravno.


hvala decki na podrsci

gamma500dv4.jpg

By twostrokenolimit at 2007-10-05
to je motor na rgv250 rami

evo o cemu pricam,modifikacija na rami ima ali nisu drasticne.ovaj bike je u egngleskoj i covjek je stukao 30000£ da dodje do ovoga(sto normalno ja ne mogu)
rama je rgv,zadnji amortizer bimota,prednji ducati 916.
masina je postavljena tako da je narucio nosace kod jednog kanadjanina koji je medju prvima to i uglavio(nosaci kostaju 150£)
treci tuning na masini koji je radio mark derent koji ovdje slovi kao rgv guru iz masine je izvukao 120 bhp a moze ju nagurati na 150bhp,
getriba je "nova racing" uz sve ovo covjek kaze da nije zavrsio sa preradom(na spricanje je dao 3800£ :shock:

ako vas zanimaju takvi fanatici mozete ih naci na www.performancebike.uk
mozete naci dobre ideje i dokopati se egzoticnih dijelova za male pare.

jos jedan put hvala vam

ps ako cujete za kakvog rg javite (y)
 
mac.airbrush said:
Mislim dečki da ste malo zabrijali čovjek postavi pitanje a vi ga napadate a ako je moguće ugurat makinu od CBR 900 RR u ramu od stare CBR-ke 600 (ja vidio i bio prisutan) i ako je moguče ugurat makinu od RG 500 u ramu od  DR BIG-a onda ne vidim razloga zašto se nebi moglo  i ovo treba imat znanja i volje sve se da napravit samo je pitanje kolko je isplativo.



na toj stranici mozes naci dobre ideje za spricanje (y)
 
....skupis jos malo love....i imas ducatti desmosedici rr... :misli:. Sve je to lijepo.....ali taj motor imas samo za drzanje u dnevnom boravku...jer...nemo mi reci da rama od 250 ccm moze izdrzati naprezanja DUPLO jace masine. po meni to je motor za ubrzavanja na ravnom dijelu piste/ceste....a to mi netreba nakon "skurenih" 30.000 eu. Netko si to moze priustiti..izgleda....netko tko se voli "igrati" sa zivotom... :mrgreen: