RG 500 2 T MANIJA

trebalo bi probuditi ovo usnulo zlo :evil: :mrgreen:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gamma-rg-500-cm3-oglas-1058424
u fazi restauracije :LOL: :LOL: ,se da kaj dijelova nabaviti u HR?
 
twostrokenolimit said:
cvajo je zavrsio uspjesno jos jednu sezonu.al trosi mamu .......  :mrgreen: 12/100km

Dugo vozio NS400R sa Jolly moto auspusima , išla ko kuga trošila još više od 7 -18L/100km
 
MALI BERO said:
trebalo bi probuditi ovo usnulo zlo :evil: :mrgreen:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gamma-rg-500-cm3-oglas-1058424
u fazi restauracije :LOL: :LOL: ,se da kaj dijelova nabaviti u HR?

Jao.

Pa ako bi netko imao znanja, prostora, alata.....a ti imaš + nešto kapitala  :mrgreen: mislim da bi imao jedan lijep komad prošlosti.....

Možeš računati da ću doć SS ako se upustiš u to.

op.a. SS = slinit&smetat

M.
 
motor je prodan...novi vlasnik u Rijeci pun entuzijazma zeli ga vratit u origigi stanje , zelim mu puno srece  (y)
 
seki-vk said:
došla gamma u moje ruke za sad 250 a ko zna mozda s vremenom uduplam kubične centimetre :)

Čestitke,nadam se da ćeš svratit koji put u soijek na neki happening pa da ju čujemo i mi Osječani malo :)
 
seki-vk said:
nikakav problem,, valjda cu biti obavjesten  :wink:  (y)

Nemaš frke :)
Prošli put na utrkama nam je stigla RSV4 Factory iz Vinkovaca,bilo bi lijepo i da se Gamma pridruži :D
 
seki-vk said:
nikakav problem,, valjda cu biti obavjesten  :wink:  (y)


a što ju onda prodaješ????

ta gama i je kupljena u osijeku, jel????

a znam i što je rađeno na njoj......te kakav je motor iznutra, prije nego je došla kod tebe......
 
zeto said:
a što ju onda prodaješ????

ta gama i je kupljena u osijeku, jel????

a znam i što je rađeno na njoj......te kakav je motor iznutra, prije nego je došla kod tebe......
stavio sam ju u oglas više radi reda, ako se proda proda ako ne još bolje  :wink:
kakav je motor iznutra i sta je rađeno na njoj ?
 
nema nikasila u cilindrima, ubačene su pikse u cilindre......jesi ju možda otvarao?
 
zeto said:
nema nikasila u cilindrima, ubačene su pikse u cilindre......jesi ju možda otvarao?
da istina ali to je mašina koja je bila prije na motoru s suhim kvačilom , kupljena je mašina prošle godine u srbiji s mokrim kvačilom i namontirana na motor s potpuno novim cilindrima  :wink:
 
molim ako netko ima šablonu kako se spajaju karburatori na YAMAHI 250 3XV  :misli:
 
bok drustvo!!!
ove zime se spremam za veliku generalku na mojoj gammici.
sto ima kod vas u garazama?
 
Skoro 10 god od zadnjeg posta:unsure:
Ima li koja živa gamma?
 

Attachments

  • Screenshot_20220530-164842.png
    Screenshot_20220530-164842.png
    1.6 MB · Views: 0