RGV gamma na njuskalu

  za rijeku neznam , ali čini mi se da je bio u osijeku do prošlog ljeta
  u tvrđavici ......
 
  a što reči o kupnji takvog cvaje , pripremi nove klipove, cilindre, ležajeve
    + ostali potrošni materijal pa se budeš vozao možda i cijelu sezonu  :mrgreen:
 
Motor nije prodan..pricao sa vlasnikom veli treba zamjenit sajlu kvacila..masina bila otvara veli da su cilindri ka novi itd..bilo neko suho kvacilo tj masina sa suhom kvacilpm pa je to kompleyno mojenjano..ugl iskreno isao bi po taj motor  ODMAH ali me jebe sto sam iz zadra..znaci putni troskovi cca 300-500 ojra..kombi,autoput,hrana bla bla..nebi ni to bio toliki problem da u 5 mjesecu nemam tehnicki za auto i frendov pir..da je motor blize vec bi boo u garazi
 
opičiš preko BiH i troškove svedeš na max 200€ .... a ako ubodeš nekog golfa I dizlo i prikolicu ..... i za 100€ si i tamo i nazad ...
 
Zube.Zd said:
Motor nije prodan..pricao sa vlasnikom veli treba zamjenit sajlu kvacila..masina bila otvara veli da su cilindri ka novi itd..bilo neko suho kvacilo tj masina sa suhom kvacilpm pa je to kompleyno mojenjano..ugl iskreno isao bi po taj motor  ODMAH ali me jebe sto sam iz zadra..znaci putni troskovi cca 300-500 ojra..kombi,autoput,hrana bla bla..nebi ni to bio toliki problem da u 5 mjesecu nemam tehnicki za auto i frendov pir..da je motor blize vec bi boo u garazi
Pa nejdeš preko Makedonije...kombi(može to i u caddy-ja nekog stat'....eventualno prednji kotač skineš), sendvići i odi po staroj cesti  :mrgreen:
A frend ak je frend....skužit će odjeb pir-a, ako je u pitanju motor  :wink: (y)
 
Problem je odjebat pir jer frend zivi na motoru a o ekipi da ne govorim koja ce doc..haha vec smo se poceli betonirat za taj pir..volio bi prodat apriliu pa otic gore aa keshom a ne je mjenjat,tj viziti je gore pa nazad itd..morat cu pricekat pocetak sljedeceg mjeseca pa da vidimo di kud kako
 
darko_b said:
Sta šaban Šeki se nejavlja vamo na forumu?...
pričao sam s čovjekom preko telefona... i rekao mi je isto sto je i ovdje napisao da bi doso najradije s keshom sto bi meni najviše odgovaralo jer ja  nebi pogriješio ni malo da mi ostane taj motor u garaži...
 
ma samo nek mi jos stigne guma za rsa i onda cu valjda napravit posa :)
 
šta misliš Straš,jel moja mala spremna za taj rgv 250? :misli:

...mislim prodali smo njenu ninju pa si nešto kontam :misli:

:mrgreen: