rhythm louis

Spekny

New member
dali netko zna ovog lika koji nabavlja louis. Meni je treba nabavit neke stvari ali ispali su veliki problemi,a nejavlja mi se tj. pošalje svako malo sms da je ovdje ondje, ispalo ovo ono, ali nikako da se javi. Treba bi njegovo ime prezime... HVALA
 
Meni se na pp isto nije javio  :mrgreen:

Dobro, nije da me zajebao il nest, trebalo mi nesto pogledat i donest ak ima...

Ja lijepo rijesio sa Speedom, kratko i jasno, Speed je car  8)


Da bice da gleda tekme, oprosteno mu je  :mrgreen:
 
Pa, ja sam jednom kupio onaj set za čišćenje lanca preko njega i meni je lik ispao čist ok. Čak sam mu svu lovu dao unaprijed jer se do tad nismo nikad vidjeli pa ovoono... Nije bila neka velika vrijednost pa reko ajd ak me zahebe, sam sam si kriv ali nije i stoga ja mogu reć da mi je čovjek ok. Dakle, 100% sam zadovoljan s njim.  :mrgreen:
 
neću još o detaljima samo me zanima dali ga tko zna ako bude potrebno dolazit u Zg.Reka mi je da je na tekmama do petka,to onog prošlog.Ali ajde vidit ćemo jeli ovaj tjedan u pitanju... nejavlja se na mob niti odgovara na sms...može bit u Tunguziji da odgovori.
 
Spekny said:
neću još o detaljima samo me zanima dali ga tko zna ako bude potrebno dolazit u Zg.Reka mi je da je na tekmama do petka,to onog prošlog.Ali ajde vidit ćemo jeli ovaj tjedan u pitanju... nejavlja se na mob niti odgovara na sms...može bit u Tunguziji da odgovori.
ako je na tekmama ziher ti se ne javlja jer mu provizija nije tak velka da potrosi sve na roming  :mrgreen: ... tekma je sutra (jos jedna), pa vjerujem da ce ti se javit valjda u subotu. osobno mi nije nista nabavljao iz louisa jer cesto idem do tamo al kolko znam nije nikog zavaljao za novce ili opremu.
 
samo pozitivna iskustva sa njim :wink:
čovjek je više nego fer
 
nemoj paničariti. Čekaj da završi europsko pa onda diži frku. Nebuš ti još dugo dobio svoje. Tek se igra s turcima, pa njemci pa...jbt  ode ljeto.
 
problem je još prije prvenstva, ima je vremena 10 dana prije prve utakmice pa je isto bilo...ali ok...vidit ćemo.Bija je i na forumu i sigurno je vidija pm-ove i nije odgovorija...ali ajde vidjhet ćemo
 
nikad problema s njim, uvijek fer bio, vjerojatno ima razlog zasto se ne cujete,
 
ali izgleda da mu brzina nije vrlina...  :mrgreen:
a i na aukciji me jednom zajeba...
 
Spekny Milovukoviću jedan.
Prezime mi je Malezija, ako te baš zanima.
Kao što i sam znaš to što si trebao dobiti je "ostalo" na granici.
Isto tako sam ti rekao  (napisao u poruci) da sam do četvrtfinala u austriji.
E, sad s obzirom na prirodu TVOJEG posla, neću ići u detalje.

Uglavnom, kao što sam ti rekao-bit će riješeno, kada gospođa kojoj si i uplatio lovu to riješi.
Ja se nadam ovaj tjedan, a slijedeći sigurno.
Na neke stvari ti ja ne mogu utjecati.

A moderatorima ostavljam na volju da li će obrisati ovaj post ili ne.
Meni ne smeta- jer mi je savjest čista.

Do skorog odlasku u Austriju !!
 
Sayock said:
Tak je pisalo i prošli tjedan... :misli:
pa on se bar drzi rijeci... slijedecu srijedu, kaj sad ti hoces  :LOL:
 
live-for-ride said:
nemoj paničariti. Čekaj da završi europsko pa onda diži frku. Nebuš ti još dugo dobio svoje. Tek se igra s turcima, pa njemci pa...jbt  ode ljeto.


sad bi ipak mogo vec.. ne igra se vise  :LOL:
 
Može li mi neko reć kako izgleda taj momak jel ima dugu kosu i nosi naočale?
 
kad se riješi ja ću biti sretan...ovako sam cilo vrime na iglama, a gospođa je mogla riješit 30000 puta već, ali dobro. . . sad kad je Hrvatska nažalost ispala nema prepreke da se riješi. Netreba više razvlaćit ovu temu. pozdrav