Rijeka(mozda nekom pomognem)

pikacu79

Well-known member
Ne znam koji po redu tunel prema Rijeci desni zavoj obilazim ko štap auto ubrzavam nisam puno nagnut i poleti mi guzica i noge u zrak high side teski ne znam kako sam osto na motoru.

Da li neko ulje ili voda nemam pojma ali eto napisao ovdje mozda nekom pomognem da pripazi jebi ga
 
Zajebano. Ali mogao si bar malo precizirat o kojem je tunelu riječ jer prema RI i u njenoj okolici ih je 10-ak.
 
Da da znaci kad se spustis sa auto puta i ukljucis na rijecku obilaznicu kad se vracas sa grobnika sad ne znam koji po redu ide u desno.
 
Mislim da na ovo misli.

Riker said:
Al sad bez zeze - OPREZ - danas sam već drugi put u tunelu Trsat naletio na lokvu, taman u onom zavoju prije vijadukta. Lijeva traka, kad se dođe velikim brzinama kojom inače vozimo (260-290 kako ko) nije ugodno.

Lokvu sam prvi put vidio pred koji tjedan i mislim da je bajk malo zaljuljao, nije mi bilo svejedno, al mislio sam da je od kiše, makar to nije blizu izlaza tunela al opet...šta ja znam.

Al danas prošao i opet na istom mjestu ista fleka nasred lijeve trake, valjda je tunel šupalj ili šta god. Al je zajebano mjesto pa eto. AHTUNG!

Tu negdje https://goo.gl/maps/vixzT1xF8F82
 
Prije cca godinu dana sam i ja tamo skoro opal(prvi tunel na ri obilaznici)
isto sredina ljevetrake i na sredini tunela gdje si u največem nagibu
od tada tamo uvjek pripazim
 
pikacu88 said:
Ne znam koji po redu tunel prema Rijeci desni zavoj obilazim ko štap auto ubrzavam nisam puno nagnut i poleti mi guzica i noge u zrak high side teski ne znam kako sam osto na motoru.

Da li neko ulje ili voda nemam pojma ali eto napisao ovdje mozda nekom pomognem da pripazi jebi ga


Ne treba divljat po cesti    :mrgreen:
 
..izgleda da i nije zajebancija. Meni se dogodilo prije mj dana da mi je zadnji kraj zaplesao u tunelu.. Nisam ni skuzula zasto.  Sad znam :wink:
Jucer je Olivera pisala kako je ispala s motora  zbog lokve u tunelu dok  je Max vozio. On je uspio ostat na motoru .  Oboje  voze duugo godina motore.
 
Ovdje curi odozgo već godinama...

315ec34129057f4c40e5c9b248589c07.jpg
 
Pa kaj to nemogu složit,kaj se neko mora ubit tamo
a i onda bude divljao,nije prilagodio vožnju uvjetima na cesti
 
Uhhh baš sam i ja htio napraviti temu s naslovom oprezzz.
Pred tjedan dana sam obilazio kolonu i zaplesao, i prednji i zadnji kraj izgubio grip na tren.
 
Uvijek desnom stranom idem, koliko god mi to drapa živce  :mrgreen:

Trebali bi zatvoriti lijevu traku dok to ne saniraju to sranje. Netko mora izginuti da bi se napravilo kako treba  :palacdolje:
 
ima kakve koristi od prijavljvanja nekome,muriji,vodovodu :mrgreen: ili kome već?
 
Najgori tunel na riječkoj zaobilaznici i crna točka. Na ulazu u voznoj traci dolaze s Ac Ri-Zg a na pretjecajnoj ovi iz Krka i non stop se neko poroka prilikom prestrojavanja...

Na drugoj traci u smjeru Krk-a ograničenje 50Km/h i zatim nakon tunela isključenje za Trsat za Krk i za Zg 3 u 1 i to još u zavoju. Debili od stranaca po ljeti profulaju izlaz stanu 50m naprijed pa u rikverc nazad.
 
Užas, kako god, onuda se ne ganjam  :palacdolje:
 
Kad sam zadnji puta tu prošao motorom, od brzine se lokva osušila i nje bilo problema par tjedana ... čini se da moram ponovo doći ..  :shock: