Rikavanje foruma!

Status
Not open for further replies.
stvarno maestralno "radi", nema šta :lolcry: di se nalazi server? na Papui Novoj Gvineji? :lolcry:
 
Ja pozdravljam rikavanje... ionak ništ pametno, pa dobro dođe malo odvikavanja od istog...  (y)
 
moover said:
Ja pozdravljam rikavanje... ionak ništ pametno, pa dobro dođe malo odvikavanja od istog...  (y)
nešto kao recimo "dobrotvorni bann"  :mrgreen:
 
i prvi mah mi falio .... onda sam skužio da ustvari imam puuuno više slobodnog vremena...  :LOL: :LOL:

 
Već sam se zabrinuo šta nitko ne otvara ovu temu... 

Nije forum riknuo već je namjerno srušen radi održavanja tj. brisanja starih attachmenta... noćni rad je skuplji, pa računam da ste i tako navikli da ne radi i nitko neće primjetiti :B:

...a jučer nije radio jer je netko napunio svih 1500 GB prostora na disku servera, a par dana prije jer je taj prostor bio pri kraju pa je pucala baza ;)
Ugl. našli smo i eliminirali spamera koji je napunio server i ne bi trebalo više biti problema...

 
Incredible said:
ovo je već jedno 636. put da kažeš da bu sve u redu :LOL:
Mislim da je 4... pa bude, bar što se ovoga tiče... jedino ako bude nešto novo ;)
Ipak neke stvari ne ovise o adminima, 90% servera je na besplatnim programima, tako da nema garancije.
(al ipak sve radi bolje od windowsa koji koštaju)
 
Alen said:
...a jučer nije radio jer je netko napunio svih 1500 GB prostora na disku servera, a par dana prije jer je taj prostor bio pri kraju pa je pucala baza ;)
Ugl. našli smo i eliminirali spamera koji je napunio server i ne bi trebalo više biti problema...
Garant malaga sa svojom yamahom...  :jesus: pa kad je skužio da ne može više stavljat fotke, otišao uništit i lavadov forum...  :mrgreen:
 
Alen said:
Mislim da je 4... pa bude, bar što se ovoga tiče... jedino ako bude nešto novo ;)
Ipak neke stvari ne ovise o adminima, 90% servera je na besplatnim programima, tako da nema garancije.
(al ipak sve radi bolje od windowsa koji koštaju)
najbolje da ne bude :mrgreen:
 
Alen said:
Već sam se zabrinuo šta nitko ne otvara ovu temu... 

Nije forum riknuo već je namjerno srušen radi održavanja tj. brisanja starih attachmenta... noćni rad je skuplji, pa računam da ste i tako navikli da ne radi i nitko neće primjetiti :B:

...a jučer nije radio jer je netko napunio svih 1500 GB prostora na disku servera, a par dana prije jer je taj prostor bio pri kraju pa je pucala baza ;)
Ugl. našli smo i eliminirali spamera koji je napunio server i ne bi trebalo više biti problema...
malaga.... :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Status
Not open for further replies.