RINGAČ DON´T CRY ;) HONDA CB 11OO SUPER BOL´D OR

postolar tripper

New member
evo da se pohvalim da sam odnedavno ponosni vlasnik još jedne HONDE SUPER BOL´D OR koja je bila u vlasništvu mog prijatelja Ringa i zbog toga je Ringo don´t cry posto se teška srca odvoija od nje a na moju radost. da skratim pricu zašto dvije honde bol dor.već dugo imam želju svoju dovest u original stanje a od druge napravit old school preradu .i evo napokon sam naša jednu 1100 u original stanju i sad počinje zabava :) stavit cu vam oba dvi slike,moja je crvena a ringova plava i par slika sta sam naumija kao old school preradu,nešto slično naravno :)
 
a bome imaš zabavu za ove nadolazeče tmurne dane,vengo jesili to uzeja od Gringa iz Zadra jer znan da je on infiša u Honde ili je u npitanju drugi Gringo
 
Svaka čast, najviše me zanima kako će ispasti prerada, imačeš barem ljepoga posla preko zime.    (y)
 
rus said:
a bome imaš zabavu za ove nadolazeče tmurne dane,vengo jesili to uzeja od Gringa iz Zadra jer znan da je on infiša u Honde ili je u npitanju drugi Gringo
nije gringo,nego ringo,i je to je taj iz zadra  :)
 
Ringo said:
  :? nažalost gringo iz Zadra, ali bar znam da sam je dao u dobre ruke :misli: valjda.


Nadam se da ćeš moći zaspati i da nećeš tuliti cjele noći, nego čujem da imaš dobrog majstora u zagorju za preporučit novom vlasniku .
Em dobar em jeftin .
 
Na www.teamdor.com ćeš naći inspiraciju i razlog za buduće neprospavane noći .
od njih sam kupovao neke stvari za Bakkera firma za preporuku (ovaj put ozbiljno ) .
 
postolar tripper said:
a di je ova završila

Proda san je doli, nemam pojma koji su tipovi bili, ustvari proda je šura jasam bija u CH, rekli su daih papiri ne zanimaju radit će neku trkalicu od nje.
 
Sve lipo i krasno, no na boldorki je rama najslabija točka.
U zavojima se uvija, sve ove prerade se nje ne dotiču.
 
prati samo jednu stranicu da si olaksas život  :mrgreen: www.cb1100f.net
Ako te sto zanima pitaj na pm

uglavnom zadnje dijelove tj felga i vilica od cbr f2 i fzr a prednji fzr89-94 ..... karb i ostale djelove na vec ponuđenoj stranici..... topove sa granama od inoxa 500€  Cobra imaš u DE i to vecina stavlja
offset cini mi se od mi se 5-6mm od cbx.... ali imaš tamo sve samo samo listaj  (y)


PS.
Ojacanja rame se rade te ima slika tocno gdje,koje promjere...dužine... možda za pocetak to i nije neophodno ali ....zasto ne .... :mrgreen:
Ništa komplicirano...na par mjesta pojacavaju i dodavaju ...ako imaš aparat ..... tren posla
 
postolar tripper said:
evo da se pohvalim da sam odnedavno ponosni vlasnik još jedne HONDE SUPER BOL´D OR koja je bila u vlasništvu mog prijatelja Ringa i zbog toga je Ringo don´t cry posto se teška srca odvoija od nje a na moju radost. da skratim pricu zašto dvije honde bol dor.već dugo imam želju svoju dovest u original stanje a od druge napravit old school preradu .i evo napokon sam naša jednu 1100 u original stanju i sad počinje zabava :) stavit cu vam oba dvi slike,moja je crvena a ringova plava i par slika sta sam naumija kao old school preradu,nešto slično naravno :)
Kad ste se već prije dogovarali drago mi je da je kod tebe završila.....
            Nemoj ju samo Pigmentirati  :mrgreen: