Roland Sands KRV5 Tracker

neznam al htel bi se na to sesti al neznam kak bi se na tom vozil  :misli:
 
Ono što me muči jest to da se mjenja kut između vilice i rame, a to se kod standardnih vilica ne dešava ( kut je fiksni a jedino se kotač približava ili udaljuje ) pa to mora da je lud osjećaj- prednji kraj motora ponire a kotač odlazi... :), zadnji put sam to osjetio kad je ispod mene pukao pony bicikl... :mrgreen: 



 
Dylan said:
Ono što me muči jest to da se mjenja kut između vilice i rame, a to se kod standardnih vilica ne dešava ( kut je fiksni a jedino se kotač približava ili udaljuje ) pa to mora da je lud osjećaj- prednji kraj motora ponire a kotač odlazi... :), zadnji put sam to osjetio kad je ispod mene pukao pony bicikl... :mrgreen: 
***************************
Neki stariji bicikli su imali jako slichne prednje vilice ovog tipa, bash kopirane od motora iz tog vremena, naravno ne sa modernim stabilizatorom i amortizerom ovog tipa, vech za federplatnom, ili nekom bjednom oprugom.
Dok je nash dobro svima poznati pony bio fixan i krut i naprijed i pozadi...jedino su mu gume i spice neshto amortizirali sa vremena na vreme.....dok se ne prepolovi. A stalno su pucali na sredini rama...ja sam nekoliko polomio, pa sam mi varili cjev na sredini  :LOL:  :LOL:  :LOL: