Rossi u Ducatiu ?

joke

Active member
http://www.repubblica.it/2009/10/sport/motogp/rossi-vicino-alla-ducati/rossi-vicino-alla-ducati/rossi-vicino-alla-ducati.html?ref=search

Sudeći po članku objavljenom u republlica.it siteu, predpostavlja se da je jučer Rossi u večernjim satima bio u sjedištu Ducatia.
Sigurni su da je vozač bio Uccio, a suvozač J. Burges, a stražnja stakla Audia S6 su bila zatamnjena i osoba na stražnjem sjedištu nije bila prepoznatljiva, ali za pretpostaviti je tko bi mogla biti.
Što je radio, odnosno dali je što dogovorio glede bliske budućnosti vjerovatno ćemo saznati uskoro.
 
sad je sve jasno....zasto je Soner bio toliko odsutan...zasto se odjednom misteriozno razbolio. Bolest se zove Rossi. Ducati ce sve napravit da Rossija dovuce...a Stonera ce jednostavno primorati da odustane...Yamaha mu vise ne odgovara jer se nasao Lorenzo...koji ce ga prije ili kasnije "skinuti" sa trona.....Prije su mu gume bile krive(michelin) sad mu ne odgovara timski kolega....Nema sta...fer igra.... :palacdolje:
 
Ček m 5, ti si stvorio  u svojoj glavi cijelu ovu konstrukciju, zato kaj je netko vjerojatno vidio dva lica koja se vežu uz Rossija i pretpostavlja se tko bi mogao biti iza, ako netko uopče je i sigurno su došli pričat o prelasku? :shock:
 
maRRio 8 said:
Ček m 5, ti si stvorio  u svojoj glavi cijelu ovu konstrukciju, zato kaj je netko vjerojatno vidio dva lica koja se vežu uz Rossija i pretpostavlja se tko bi mogao biti iza, ako netko uopče je i sigurno su došli pričat o prelasku? :shock:
ajde procitaj link koji je joke postavio...ako znas talijanski....to je vec svima jasno da Rossi napusta yamahu..citaj malo... (y)
 
bmw m 5 said:
sad je sve jasno....zasto je Soner bio toliko odsutan...zasto se odjednom misteriozno razbolio. Bolest se zove Rossi. Ducati ce sve napravit da Rossija dovuce...a Stonera ce jednostavno primorati da odustane...Yamaha mu vise ne odgovara jer se nasao Lorenzo...koji ce ga prije ili kasnije "skinuti" sa trona.....Prije su mu gume bile krive(michelin) sad mu ne odgovara timski kolega....Nema sta...fer igra.... :palacdolje:

jebote koja si ti paljevina :shock: :shock: :shock:

tebi da se ponudi vrhunska pička za karati ili da netko pokrene debatu o Rossi-u, ti bi se išao svađat zbog Rossia a komada bi najvjerojatnije netko drugi iskarao :LOL: :LOL: :LOL:
 
bmw m 5 said:
ajde procitaj link koji je joke postavio...ako znas talijanski....to je vec svima jasno da Rossi napusta yamahu..citaj malo... (y)
Jbg, prekratko sam ga učio da mogu povezat cijeli tekst, nabodem svaku 2-3 riječ. Pročitao sam jokin kratki osvrt koji mi je bio dovoljan da link niti ne otvorim, tako da ga nebi vidio niti da je bio i na hrvatskom ili engleskom. Ako se ovo sve obostini svaka čast, nema nikakvih problema. (y)
 
tutankamon said:
jebote koja si ti paljevina :shock: :shock: :shock:

tebi da se ponudi vrhunska pička za karati ili da netko pokrene debatu o Rossi-u, ti bi se išao svađat zbog Rossia a komada bi najvjerojatnije netko drugi iskarao :LOL: :LOL: :LOL:
ma lako za picke...inako karam svaki dan...a ovakve pikaterije o Rossiju nemogu proicitati svaki dan. Joke...legenda....gdje ih nadje samo..... :LOL:
 
Evo za one koji ne znaju talijanski:  :mrgreen:


RIM - Valentino Rossi je odlazi Yamaha, Yamaha i zna. Valentino Rossi stiže u Ducati i Yamaha će ga pozdraviti s četvrtog naslova zajedno pobijediti. MotoGP Svjetsko prvenstvo 2009. Valentino ako je igranje, nervozan, neobično netočnih u tri utrke koje će se dogoditi i sa samo 18 bodova ispred Jorge Lorenzo, suigrač u povratak, zbog svoje oproštajne. Imenovanja dolazi treći prošlog petka, na ljubav Phillip Island, u Južnoj Australiji.

On September 9 "Republika. Com" širiti vijesti o sve-talijanskog ugovora ", Ducati i Rossi su sastavljanje ugovora do svibnja." Sada "Reformista" dodaje detalj: 14. rujna u 18.30, Audi S6 sa zatamnjenim prozorima nazad, Uccio Saletti i vožnji, blizak prijatelj Rossi i Jeremy Burgess na njegovu stranu, mehanizam velikih pobjede na 500 i MotoGP, ušao vrata Via Cavalieri Ducati Borgo Panigale. I 'sjedište talijanskog motorsport. Da je u stražnjem sjedištu Aude osam puta svjetski prvak je pretpostavka vjerodostojni.

Već je, tu je pred-ugovor s Ducati Motor. Mi smo iza dva snažna sponzori kao što su Fiat i Marlboro, oboje željni da se prostor i vrijeme da se više od talijanskih sportaša poteze maštu djece i, stoga, ona prenosi kupovine. Marlboro, doista, ima potrebu za pritiskom kombinirati svoj "brand" za lice privlačniji od onih do sada naišao: Felipe Massa u Formuli jedan, Casey Stoner na prvenstvu. I Rossi u nedavnoj prošlosti već je pokazala da je premašila mladih autocenzura: "Tamo nikad neće sponzorirati paket cigareta."

Središnja točka je uvijek isti: raspoloženje pilota. Njegovo raspoloženje ga uze za razvod dall'invincibile Honda jesen 2003: "Činilo mi to pobijediti jer sam imao bicikl nego što sam htjela pokazati da je tu još uvijek postoje vozač." Valentino Rossi danas više nije ugodno u tvornici Yamaha, koja je regulirana tako dugo kao nadgradnja. Više ne osjeća jedinstveno. Biker iz Pesara shvatio da se s obnovom ugovora s Jorge Lorenzo, japanska tvrtka je napravio izbor za budućnost. A on, na 30 godina, on nije mogao prihvatiti. Said prijatelji u ljeto Tavullia, one s kojima se raspravlja o svemu, sve mu izbor: "Ja to uživati više." I tako je počeo razgovor s tehničkim obilazak povjerenja.

Ross Porter u Ducati Davide Brivio, čovjek koji je otišao u ribolov Ibiza da ga uvjeriti da napusti Honda i zagrljaj porazili protivnika uzastopno, Yamaha, bilješke: "Samo vi možete učiniti nas pobijediti." Tečaj će donijeti Jeremy Burgess i dječaka u radionici. "Netko poput Valentino se dogodi jednom u životu", voli reći glavni mehaničar u Australiji, prije konačne ponuda je bila na rubu odlaska u mirovinu. Rossi želi udružiti se sa Ducati-a, vrsta satelitskih tima bio, naravno, uz materijal za izbor kuće tima. U "Ducati-jednom su potvrdili Casey Stoner, samo dolaze i sudac sljedećoj utrci u Phillip Island, a američki Nicky Hayden. "Ducati dva" će imati jedan jahač: Valentino Rossi, koja se bavi u četvrtom ulog života.

Vjerojatno egzodus Rossi četvrti u petnaestogodišnjih karijere - od travnja do Honda za Yamaha, a sada Ducati - otvara duga od mogućih saveza i novih enmities za konačni sezonu. Su već na poslu sappers Yamaha, Brivio Favero, a pravni osoblje uzorka. Možete raditi s dvije perspektive: da bi se osiguralo da su konačni sezona je jasno kao MotoGP Japanska tvrtka zaslužuje i osigurati oproštaj, bez žaljenja, ne otvaraj dugo i nepotreban "polemika" na sliku da je šteta kršenje ugovora - Rossi Očekuje se da će ostati s japanskom Instituta do 2010 - mogao stvoriti.
 
maRRio 8 said:
Jbg, prekratko sam ga učio da mogu povezat cijeli tekst, nabodem svaku 2-3 riječ. Pročitao sam jokin kratki osvrt koji mi je bio dovoljan da link niti ne otvorim, tako da ga nebi vidio niti da je bio i na hrvatskom ili engleskom. Ako se ovo sve obostini svaka čast, nema nikakvih problema. (y)
ukratko...talijani pisu da je to vec gotova stvar...i da nakon isteka ugovora sa yamahom 2010..rossi odlazi u ducati...sa komplet svojim staff-om na celu sa Burges-om...Spominju da se vise ne osjeca "u svom stilu" u yamahi odkad je tu lorenzo...i da si kao 30-godisnjak to nemoze priustiti...ista stvar je bila kad je iz Honde odlazio..."to vise nije bilo to"....Znaci....viden je audi....sa vozacem koji je najbolji Rossijev prijatelj od malih nogu....i Burges...a od iza tko je mogao drugi sjediti nego Rossi ? Biaggi mozda ?=? :mrgreen:
 
Neznam samo zasto toliko mrazite rossija i pricate protiv nega sve vreme. Kad da nije bio on pola od nas ne bi gledali MotoGP. On je glavni junak ova doba i to je to sto je. I niko ne moze reci da je na srecu ili sta vec vise uzeo toliko titule i pobjede, 1-2 titule mozda neka velika velika sreca. Ali 8 titule e to je vise..... I lorenzo ga je pobedio, pobjedio ga je dobar vozac je i bit ce sampion jednog dana ali ako pobedi rossija ne znaci da je odmah rossi propao da mu pada forma i to. Nemoze i on da tepa svake utrke. Ako nisu rossi i lorenzo ili bar jedan od niv prvenstvo bi bilo predosadno jer bi se titula za ove sezone odlucila nakon 10 utrke.
 
Rossi je za sve živuće vozače danas mama i tata. I tu nema razgovora. A ja bi ga volio vidjet u Ducatiju, nekako već godinama sve vuče prema tome pa da se napokon i dogodi...
 
on se vec nebrojeno puta dokazao, voljeli vi njega il ne

što se mene tiče, može i u loncin team 125  :)
 
mate said:
Rossi je za sve živuće vozače danas mama i tata. I tu nema razgovora. A ja bi ga volio vidjet u Ducatiju, nekako već godinama sve vuče prema tome pa da se napokon i dogodi...

Hočeš reči da je bolja šalša na manistri, nego na riži  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Joke nadam se da si ovaj puta dobar Nostradamus  8)
 
joke said:
Misliš, kao i obično  8)
:dobar: obično se zaletiš bez kočenja, pa se kasnije pokušavaš izvući tako da sve izvrneš :jesus:  :rotor:
 
mate said:
Je, odlično rečeno! (y) :mrgreen: I nadasve točno... :jesus:

Situacija je jako slična onoj kad su Slovenci priželjkivali da se Janica rodila u Celju, samo je za talijane i donekle moguče ostvariva za razliku od slovenaca.
I nadasve sam  siguran da bi Japanci bili najsretniji da im neki Japanac jaše konjicu i pobjeđuje.