Rossi u Ferrariu ????

Nedamo Rossija!!!!! :evil: :boss:
 
Išao je i Jordan igrati baseball, pa se opet vratio i rasturao
 
a glete, ako i ode, ima nasljednika, ista Grazzianova krv, samo od druge mame :) za kojih 10 godina ce on citat bukvice :)
imate ga u linku koji je gRRawe ostavio


salu na stranu, mislim da ce ostat jos par godina u GP-u, dok mu bude zanimljiv... nadajmo se da ce to potrajati jos duuuugo!
 
Shokrefumi said:
a glete, ako i ode, ima nasljednika, ista Grazzianova krv, samo od druge mame :) za kojih 10 godina ce on citat bukvice :)
imate ga u linku koji je gRRawe ostavio


salu na stranu, mislim da ce ostat jos par godina u GP-u, dok mu bude zanimljiv... nadajmo se da ce to potrajati jos duuuugo!

OT: a da nije ista mama Stefania, a drugi tata?? :misli:
 
KittyBIKE said:
Shokrefumi said:
a glete, ako i ode, ima nasljednika, ista Grazzianova krv, samo od druge mame :) za kojih 10 godina ce on citat bukvice :)
imate ga u linku koji je gRRawe ostavio


salu na stranu, mislim da ce ostat jos par godina u GP-u, dok mu bude zanimljiv... nadajmo se da ce to potrajati jos duuuugo!

OT: a da nije ista mama Stefania, a drugi tata?? :misli:
ja mislim da nije. makar prezime nije Grazzianovo, citao sam negdje da je grazzianov sin... neznam tocno di i nisam siguran u tu informaciju :|
 
baxy said:
maff said:
ja mislim da je rossi bolji. ko što je primjetio jedan moj iskusniji prijatelj, agostinijeva agusta je u ono vrijeme bila daleko bolja do konkrencije, a rossi je na slabijoj yamahi svima očitao bukvicu.

Pudla je u pravu, nemoguće je uspoređivati Rossija i Agostinija...
A što se tiče dominacije Agove mašine...otom potom....da si mogao vidjeti kako je vozio krug na Preluku drugačije bi sad pisao...

nisma ga mogao gledati, zato sam se priklonio mišljenju iskusnijeg, plus samo malo pregeldao statistika. al zapravo istina, jako ih je teško uspoređivati. bilo bih zanimljivo vidjeti zajedno na sazti u naponu snage
 
Vale je pozvan da vozi Ferra. vozio je vec probne i naravno da znamo kako ce to zavrsiti. momak je zakon-zna i gotovo
 
Shokrefumi said:
KittyBIKE said:
Shokrefumi said:
a glete, ako i ode, ima nasljednika, ista Grazzianova krv, samo od druge mame :) za kojih 10 godina ce on citat bukvice :)
imate ga u linku koji je gRRawe ostavio


salu na stranu, mislim da ce ostat jos par godina u GP-u, dok mu bude zanimljiv... nadajmo se da ce to potrajati jos duuuugo!

OT: a da nije ista mama Stefania, a drugi tata?? :misli:
ja mislim da nije. makar prezime nije Grazzianovo, citao sam negdje da je grazzianov sin... neznam tocno di i nisam siguran u tu informaciju :|

Pitam zato jer se sjećam da je mali 2001. na Phillip Islandu bio uz Stefaniu kad su stajali i čekali Valeta poslije utrke, no to ne mora značiti da je njezin sin. Al' mali je opasan, neka ga se braco pazi :mrgreen:
 
Taman kad Rossiu najmanje treba, sad kad mu Yama šteka i titula nije na pladnju, smrdljivi starčić koji je po*ebao Naomi Campbell tzv. Flavio Briatore poslao mu je poruku, Da ostane sakriven u svijetu GP gdje mu dobro ide, jer da je F1 jedan viši svjet u kojem se neće snaći
 
VEKI said:
negdi je pisalo ,ako se dobro sićam, da je rossi nakon 200 km trkanja s schumacherom ,zaostao samo 2 sekunde!! :?:

Ja sam čitao da je toliki, pa i veći zaostatak, Rossi imao po krugu... što je puno vjerojatnije, jer puno veće zaostatke od 2 sekunde nakon 200 km imaju i sadašnji vozači iz prve lige u F1...
 
možda bolje da ode u sbk i malo probudi želju i za tom disciplinom.....