Route 66 danas

vlais ng

Active member
Za 10 min emisija na hrt 1

Tko nije gledao...eto.

:021: :021: :021: :021:
 
Ajde Josipe dušo, idi, idi, i nemoj me zvati više ovako rano...pospano je odgovorio i odobrio Đelo kada ga je Šaran probudio s idejom da ode na godišnji u Ameriku te usput nasnimi nešto i izbije trošak.
Josip Šarić nije loš lik i zna ubost, na primjer ono iz Sj. Koreje, ali ova emisija o cesti 66 po zanimljivosti je u rangu svevremenske hit emisije Jel me netko tražio?  :mrgreen:
 
Jedina emisija koju pratim na htr-u.
Dobro ,dobro i nedeljom u 2 :LOL:
 
pratim i ja, ovo je već 3 emisija koju gledam o toj cesti i nije loše ali ima i boljih

bila isto na hrtu sa nekim likom na onoj gluposti od trokolice pa se vozao bio mi je zanimljiviji od ovog Šarića

najbolja stvar ubiti je glazba u pozadini :mrgreen:
 
mojzzr1400 said:
mi planiramo ovo ljeto odraditi route 66  :D

Kada ovo ljeto? Izgleda da su se i meni zvijezde poklopile pa bih u drugoj polovici lipnja mogao proći barem dio od Los Angelesa do Amarilla i nazad.

Sent from my LG-D802

 
biker4life said:
Svojim motorima, ili cete rentati nešto gore?
Rentati ćemo neki "arli" i prebaciti ga iz Chicaga u LA  :mrgreen:

Išli bi sredinom 7. ili početkom 8

Još se planira ali tako nekako....

6-7000 na 10-15ak dana možeš iznajmiti svašta :)

Prebacio bi ja zzr-a tamo ali pretpostavljam da je zajebancija
 
Dobra mi je emisija ali mi je njihov izbor auta bezveze, znam da je praktičan i jeftin ali proputovat Ameriku u nekom glupom mini-vanu američko-kineske proizvodnje... S motorom mi se nebi dalo zbog komocije ali neki old school ogromni pick-up je stvar za tak nešto.
 
BM0021 said:
Dobra mi je emisija ali mi je njihov izbor auta bezveze, znam da je praktičan i jeftin ali proputovat Ameriku u nekom glupom mini-vanu američko-kineske proizvodnje... S motorom mi se nebi dalo zbog komocije ali neki old school ogromni pick-up je stvar za tak nešto.

Baš. :?

Čini mi se da putuju u aktualnom modelu Chrysler Voyagera, čiji je pandan na EU tržištu Lancia Voyager.

Od svih američkih SUV i pick-up vozila, oni izaberu to - pa nije da se svaki dan ide gore pa da se treba gledati svaka lipa.
 
mojzzr1400 said:
Rentati ćemo neki "arli" i prebaciti ga iz Chicaga u LA  :mrgreen:

Išli bi sredinom 7. ili početkom 8

Još se planira ali tako nekako....

6-7000 na 10-15ak dana možeš iznajmiti svašta :)

Prebacio bi ja zzr-a tamo ali pretpostavljam da je zajebancija

Sam route 66 ima 2880 milja.
Ako jos iz New yorka dodes s motorom do chicaga to ti je oko 1250 km.
Sve skupa max oko 5000 km.
 
vlais ng said:
Sam route 66 ima 2880 milja.
Ako jos iz New yorka dodes s motorom do chicaga to ti je oko 1250 km.
Sve skupa max oko 5000 km.
Da ali route 66 je od Chicaga do LA,

NW je bezveze pa ćemo ga preskočiti, to je selo malo  :LOL:

I razmišljamo uzeti auto umjesto motora....neznam još
 
slažem se da im je izbor auta užas, od tolko izbora
oni uzmu minivan, sramota

ako bi auto onda mora neki bez krova, inače naravno 'arli ja se zamišljam kad sanjarim na night-rodu možda ni baš idealan al ono sanjarim jel :mrgreen: