Route 69 - jednodnevna vožnjica

prijevoz.hr

Member
bok.. vidim da već jako jako dugo nitko (osim splitske i zadarske ekipe) ništa ne piše pod vožnje i druženja (nadam se da bude ovo ipak netko pročitao ;-)), pa evo da pozovem na jednu jednodnevnu vožnjicu na poznatu route 69 u austriju.. namjerno objavljujem pod skutere jer se rijetko vozim i prespor sam za one tamo na drugom dijelu foruma :).. ali naravno, ako nekome s motorom ne smeta moj sporiji tempo vožnje, drago bi mi bilo da se pridruži.. 

još nisam 100% siguran da to bude ovaj petak 05.06., ali vjerojatno da.. prognoza je za sada odlična.. evo podataka:

RUTA: zagreb-varaždin-ormož-ptuj-maribor-route69-celje-krško-zaprešić-zagreb
DUŽINA RUTE: oko 400 km
VRIJEME POLASKA: 05.06.2015 u 7.00 sati
MJESTO POLASKA: sesvete, OMV benzinska na autocesti zg-vž (ili po dogovoru drugdje)
TEMPO VOŽNJE: 80-90 km/sat
PAUZE: svakih sat do sat i pol (po potrebi za klopu, nuždu i fotkanje i češće, na izletu smo, ne na lovu na kilometre i vrijeme ;-))

to je to za sada.. ja sam išao do sada dva puta na route 69 i zaista mi je odlična.. netko zainteresiran?
 
Eh da je bar blize nama juznjacima.. Zvuci izvrsno!

Nadam se da ce vas se skupit i da cete uzivat u voznji. Obavezno nas pocastite slikama!  (y)
 
Dugo se ovde nisi javio, i još više odkad smo zajedno prošli 69  :mrgreen:

U petak sam zauzet ali se javi kad prolaziš kroz CE, možda nađem koju minutu za piče. Ali ako ideš u s subotu javi se, u CE ima meet maxi skuteraša pa možeš "doč" i popit koje piče.
 
Tmax said:
Dugo se ovde nisi javio, i još više odkad smo zajedno prošli 69  :mrgreen:

U petak sam zauzet ali se javi kad prolaziš kroz CE, možda nađem koju minutu za piče. Ali ako ideš u s subotu javi se, u CE ima meet maxi skuteraša pa možeš "doč" i popit koje piče.

eheeej Tmax.. eh da, baš sam neki dan pregledao fotke i tekst sa te naše vožnjice http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,215644.msg3197831.html#msg3197831 i zato sam i poželio opet skoknuti do tamo.. ma baš je bilo dobro.. nažalost, ne mogu u subotu niti nedjelju do celja, već mi je isplaniran vikend.. zato i planiram vjerojatno u petak (ako ne budem morao raditi), jer i četvrtak na praznik imam neku obavezu popodne/predvečer, a ne želim biti ograničen vremenom.. ajde baš mi je drago da si se javio, ako ne odem sad u petak, javit ću ovdje na temu koji dan bude..  a kako mi se čini, ostat ću i jedini zainteresiran :misli:.. hm, da, izgleda da nisam trebao objaviti tempo vožnje :mrgreen:
 
Bio prošlo ljeto 2x, super đir,  u kontra smjeru od tvojeg mi je ljepše,  taman na kraju 69-ke super zavoji za malo se pospanat,  ti ćeš se tu spuštati,  ali meni taj dio predobar,  pogotovo u kontra smjeru,  u Slo na povratku svrati do Jelenovog Grebena,  nećeš pozaliti,  uzivaj! http://www.jelenov-greben.si/en/
 
DAINESE said:
Bio prošlo ljeto 2x, super đir,  u kontra smjeru od tvojeg mi je ljepše,  taman na kraju 69-ke super zavoji za malo se pospanat,  ti ćeš se tu spuštati,  ali meni taj dio predobar,  pogotovo u kontra smjeru,  u Slo na povratku svrati do Jelenovog Grebena,  nećeš pozaliti,  uzivaj! http://www.jelenov-greben.si/en/

je, je, zadnji puta  je Tmax upravo i savjetovao vožnju u suprotnom smjeru od ovog pa smo tako i išli, ali reko ajde da probam i u "krivom" smjeru kad sam već dva puta išao u onom "pravom" :).. jer meni ipak nije prioritet "špananje" ;-).. inače, isplanirana ruta ima zapravo dosta dijelova koja imaju neku svoju privlačnost..
1. zagreb-varaždin - klasika
2. varaždin-route69 - nisam se vozio tuda, ali vidim da cesta prati dravu, pa bi moglo biti lijepo
3. maribor-route69 - super, išao sam tuda..
4. route69 - sve je već rečeno..
5. zidani most-čatež - sve uz savu.. i prugu.. a vlakovi su također jedna strast :)
sve u svemu, mislim da je ruta pravi bombon :)
 
eto, ipak moram raditi u petak tako da moram odgoditi vožnju.. a pošto su mi sljedeći vikendi skoro svi popunjeni, mislim da neću moći prije subote 04.07., na dan borca :-D.. a do tada se možda i netko javi da bi išao sa mnom.. pozz
 
Ajmo mi rađe sutra u Celje na maxiscooter meet:
http://www.maxiscooter.si/club/index.php/sl/otvoritveni-in-zakljuni-izleti/259-otvoritveno-srecanje-celje-2015

Polazak u 8:15 sa Petrolove benzinske u Samoboru (nasuprot bivšeg Mercatora/Ere, na glavnoj cesti prema Bregani).
Povratak u popodnevnim satima.
Za sada smo trojica, slobodno se pridružite.
 
Belly_SMB said:
Ajmo mi rađe sutra u Celje na maxiscooter meet:
http://www.maxiscooter.si/club/index.php/sl/otvoritveni-in-zakljuni-izleti/259-otvoritveno-srecanje-celje-2015

Polazak u 8:15 sa Petrolove benzinske u Samoboru (nasuprot bivšeg Mercatora/Ere, na glavnoj cesti prema Bregani).
Povratak u popodnevnim satima.
Za sada smo trojica, slobodno se pridružite.
koliko je to km ukupno odprilike?
mozda bi i ja isao..
 
Hrvoje-Bj said:
koliko je to km ukupno odprilike?
mozda bi i ja isao..

kasniš hrvoje :).. mi se evo upravo vratili iz celja.. malo nas je bilo iz hrvatske, svega 5 motora, 6 osoba.. šteta što nisi prije pročitao.. odlično je bilo, ruta od krškog do celja je stvarno prekrasna.. društvo je bilo odlično, lijepo smo se zabavili.. prati stranice ovog kluba iz slovenije kad bude sljedeći meet pa se dogovorimo.. pozz..
 
prijevoz.hr said:
kasniš hrvoje :).. mi se evo upravo vratili iz celja.. malo nas je bilo iz hrvatske, svega 5 motora, 6 osoba.. šteta što nisi prije pročitao.. odlično je bilo, ruta od krškog do celja je stvarno prekrasna.. društvo je bilo odlično, lijepo smo se zabavili.. prati stranice ovog kluba iz slovenije kad bude sljedeći meet pa se dogovorimo.. pozz..
a da skuzio sam..jbg do godine onda ako bude slobodnog vremena..
 
Hrvoje-Bj said:
a da skuzio sam..jbg do godine onda ako bude slobodnog vremena..

Ne treba čekat do idućegodine nego do 9og mijeseca pa komotno dođete na zaključivanje sezone  :wink:
 
Lucky78 said:
Ne treba čekat do idućegodine nego do 9og mijeseca pa komotno dođete na zaključivanje sezone  :wink:

Super ste to organizirali. Zeni mi se toliko svidjelo da jedva ceka 9 ti mjesec. I vec planira da idemo na dva dana. Sada je se vise necu moci rijesiti sa motora. Hvala na gostoljubivosti.