Route 69 - konačno

Adventurer

Active member
Ništa novog – samo da se pohvalimo  :mrgreen:

Prije kraja sezone odvozili smo tu famoznu rutu 69 da se osobno uvjerimo u ljepote Austrijskih krajolika i zavojitih cesata. Nekoliko forumaša bilo je pozvano ali većina nije mogla ići pa se u prohladno i maglovito subotnje jutro na OMV-u kod Zaboka skupila mala ali odvažna ekipa: Ljilja, Danek i A.



Na granici sa Deželom bila je mala gužva ali ništa strašno za bikere:



Vožnja do Lavamunda i odluka da posjetimo Bleiburg. Napravili đir po glavnoj cesti u potrazi za nekakvim spomen obilježjima ali ništa nismo pronašli. Na povratku prema Ruti 69 blizu Bleiburga prošetali zanimljivim visećim mostom iznad kanjona:



Cesta je bila prepuna motorista:





Krenuvši uzbrdo rutom 69 Daneka je povukla cesta i brzi tempo tako da smo pofotkali samo par ovakvih pejzaža.  :(





A onda smo naisli na cuveni restoran Route 69 na istoimenoj cesti gdje smo konzumirali solidan ručak uz solidne cijene. Bikera je bilo puno ali samo mi smo bili iz HR:







Bilo je i ovakvih vozila za cijelu troćlanu obitelj:





Nakon ručka produžili smo cestom do Mureck-a i preko Ptuja se vratili u Hrvatsku.
Više slika iz drugog dijela puta stavit će Danek ili njjegova bolja polovica  (y)


Nastavak slijedi...
 
Ajd super .. napok si docekao ... jedino ja u Bleirburgu nisam nista uspio naci od tih spomenika  :mrgreen:
 
(y)
 
A prijevoji,jezero,pogled na dolinu,kravice...Logarska????  :shock: Di su fotke A.????  :misli:
 
...
sve skupa ispalo 400-ak km kaj nam je na kraju bilo premalo.
Za drugi put sad imamo puuuno prošireniju rutu,
tj. da po povratku doma ne ostanemo "gladni" ceste kao jučer.
Samo uz onakve ceste žal mi je stajati i gubiti ritam radi slikanja,
ne znam kak to pomiriti,kad puno stajemo za slikanje,izgubim "onaj" filing
 
danek said:
...
sve skupa ispalo 400-ak km kaj nam je na kraju bilo premalo.
Za drugi put sad imamo puuuno prošireniju rutu,
tj. da po povratku doma ne ostanemo "gladni" ceste kao jučer.
Samo uz onakve ceste žal mi je stajati i gubiti ritam radi slikanja,
ne znam kak to pomiriti,kad puno stajemo za slikanje,izgubim "onaj" filing

Nikakvog drugog rješenja nema osim čestog prolaska istom rutom.Prvi put fotkaš,drugi put manje,a treći put samo riding....  :wink:
 
Krasno, krasno  (y)

A kaj nije trebal i Jesy ići s vama  :misli:
 
danek said:
Trebal nam se i Jessy pridružiti...
Jessy=tko izda - pi.da  :jesus:
Da ne velite da i ja nisam bil evo koja fotkica ali drugim smjerom i druga ekipa. Nažalost nisam mogel u subotu pa smo to odradili u nedelju.
 
A ima toga još. Peglanje zavoja i neviđene ljepote.
 
I još malo: