Route 70, Austrija (iliti kako je trava kod susjeda stvarno zelenija)

Super Jura said:
Jel te pralo?  :kisa:
Nećeš vjerovat, nije. Ukupno 6 kapi na viziru... na povratku uz Dravu, od Dravograda do Maribora sam kasnio za kišom jedno 15ak min, tak da je cesta bila mokra, al ja ostao suh...


BTW, nije ni čudo da me nije opralo, ipak sam u koferu imao DVA kompleta kišnjaka...  :mrgreen:
 
e super (y)
ovo mi djeluje da bi i ja mogla , samo bi ja uzela 2 dana za to  :LOL:
 
moover said:
..............

Godinama čitam kako ljudi briju na route 69... meni je ovo bila četvrta posjeta toj ruti (69) i osobno mi je prekratka... Namjera mi je bila potaknuti ljude da se pomaknu malo sjevernije i osim Route 69 maznu i ovu dionicu, jer je stvarno vrijedna posjete...  (y) I kad spojiš route 69 i 70, dobiješ cjelovitu sliku i totalno ispunjen dan...  (y)

Tu si sasvim u pravu, sama routa 69 nije nešto posebno osim onih cca 20km iz "Lavamunda" prema "Eibisvaldu" ali taj dio si ovaj put izpustio.
 
I onda netko prigovara da ima malo teksta, a ljudi ne citaju ni ovo malo sto sam napisao...  :LOL:  :jesus:
 
Ziher...
tak i ja mogu sa neke stranice skinut slike, zakeljit tu i reć da sam se vozio...  :mrgreen:
 
Slijedeći puta dobiješ rutu 71 ... to ti je kao polaganje crnog pojasa po danima!  :021: :0648:
 
Lurker said:
Ziher...
tak i ja mogu sa neke stranice skinut slike, zakeljit tu i reć da sam se vozio...  :mrgreen:

moš, al svi znaju da is pijanac, resičar, žganjer i brljer.
ne offaj

@moover
kaj si rezo/cropo slike ili je to postavka u fotiću, jer to je negdje 2,35/1  :misli:
 
pinky said:
oču i ja, daj daj

Moraš po redu ... bez preskakanja!  :LOL: Prvo Putoar sa više teksta s ove rute,pa onda idemo dalje.  :mrgreen:
 
pinky said:
@moover
kaj si rezo/cropo slike ili je to postavka u fotiću, jer to je negdje 2,35/1  :misli:
Da, Rezao, cropao i osjećao se sretnim...  :mrgreen: 


dr.chala said:
Slijedeći puta dobiješ rutu 71 ... to ti je kao polaganje crnog pojasa po danima!  :021: :0648:
Naravno, javi kad opet budeš nešto trebao iz Lujisa....  :mrgreen:
 
moover said:
Da, Rezao, cropao i osjećao se sretnim...  :mrgreen: 

Naravno, javi kad opet budeš nešto trebao iz Lujisa....  :mrgreen:

Budem,ali se nadam da ne bum u ovakvom cajtnotu ko ovaj puta!  :misli:
 
odlične slike....  (y) (y)  ..... i odlična ruta....  (y) (y)


a kako poznajem način Mooverovog pisanja, i text je više neko odličan ...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
odlične slike....  (y) (y)  ..... i odlična ruta....  (y) (y)


a kako poznajem način Mooverovog pisanja, i text je više neko odličan ...  :LOL: :LOL: :LOL:


+1

:LOL: :LOL: :LOL: ,,
 
Dylan said:
Viš, viš... vrlo zanimljiva rutica  (y) ... šteta što odlazak nisi najavio koji dan prije jer bih ti se rado pridružio!
Ja to spontano odlučio dan ranije...  ;)  Plan je bio otići do Lujisa u Graz, al sam usput dobio dobar input kako da se vratim nazad... i eto, nastade ova tema...  (y)
 
moover said:
Volio bih da mogu pomoći, ali ne znam kako... probaj isprazniti cache od browsera...  :misli:

Alpe su već toliko opisane tu na forumu pa mislim da stvarno nema smisla pisati još jedan esej...


Vožnja, zavoji, priroda, zavoji, priroda, peglanje, zavoji, tankanje, vožnja, zavoji, priroda, piš pauza, priroda, zavoji... eto, detaljnije nisam mogao...  ;)

Eto, toliko me oduševilo... svaki put kad sam stao (ohladit gume), opalio na sve strane oko sebe, pa se nagomilalo fotki...  :mrgreen:
Dobro si ti to poslikao...  (y)
Svidja mi se ono : priroda,zavoji,priroda....  :LOL: ...Jedino mislim,da si krave zaboravio...Mislim,krave su manji problem,ali kravlji proizvodi - jesu problem...
Jednom sam se vracao iz pravca Großglockner....Frajeri su taman spustali sve krave sa pasnjaka...NO COMMENT  :mrgreen:
Cesta je bila...mislim...sva od PROIZVODA...  :mrgreen:
 
banditR said:
Dobro si ti to poslikao...  (y)
Svidja mi se ono : priroda,zavoji,priroda....  :LOL: ...Jedino mislim,da si krave zaboravio...Mislim,krave su manji problem,ali kravlji proizvodi - jesu problem...
Jednom sam se vracao iz pravca Großglockner....Frajeri su taman spustali sve krave sa pasnjaka...NO COMMENT  :mrgreen:
Cesta je bila...mislim...sva od PROIZVODA...  :mrgreen:

Bez bar jednog stada na cesti i proizvoda doživljaj nije potpun  :chuckel: