Route 70, Austrija (iliti kako je trava kod susjeda stvarno zelenija)

moover

Active member
Route%25252070.jpg





Route 69 is out, Route 70 is in da haus! :mrgreen:


Ruta:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=201593196798151541335.0004a9143de89fcf84dfe


Mjesta kroz koja se prolazi:
Seiersberg,
Köflach,
Pack,
Preitenegg,
Twimberg,
St. Gertraud,
Weinebene,
Glashütten,
Trahütten,
Deutschlandsberg,
Schwanberg,
Eibiswald,


U Eibiswaldu se spajam na Route 69 i pičim do Lavamunda, pa lijevo za Dravograd i kanjonom uz Dravu do Maribora...  (y)
 
DSC03467.jpg





DSC03468.jpg



Šta na kraju da kažem? Hvala dr. chali na prijedlogu rute!  (y)  Super, odlično, fenomenalno, oduševljen sam...  (y)
 
One day trip?
Jesi se ti samo vozil il si negdje stal, odmoril i popil/pojel kaj?
 
Lijepo,lijepo....daj malo slika motora,opreme...
Temperatura,vrijeme,kilometraza...
 
Direktor said:
One day trip?
Jesi se ti samo vozil il si negdje stal, odmoril i popil/pojel kaj?
Je, one day trip. Nikak se nisam mogao uskladit s Dolomitima zbog prognoze, pa je ovo vrhunski sjelo da izdržim do rujna i novog pokušaja osvajanja alpskih prijevoja...


Uglavnom sam se vozio, stajanja su posve nezanimljiva, kao i hrana i piće koje (ni)sam konzumirao... Tko je bio u Alpama, zna da su na svakom ćošku razni gasthausi, svi manje-više s istom ponudom, pa mi to nije bio prioritet u slikanju...


Godinama čitam kako ljudi briju na route 69... meni je ovo bila četvrta posjeta toj ruti (69) i osobno mi je prekratka... Namjera mi je bila potaknuti ljude da se pomaknu malo sjevernije i osim Route 69 maznu i ovu dionicu, jer je stvarno vrijedna posjete...  (y) I kad spojiš route 69 i 70, dobiješ cjelovitu sliku i totalno ispunjen dan...  (y)



 
igopola said:
super ruta samo ja ne vidim ni jednu sliku :(
Volio bih da mogu pomoći, ali ne znam kako... probaj isprazniti cache od browsera...  :misli:


boomer1309 said:
baš si se raspisao  :mrgreen:
jako lijepi prizori  (y) (y) (y)
Alpe su već toliko opisane tu na forumu pa mislim da stvarno nema smisla pisati još jedan esej...


Vožnja, zavoji, priroda, zavoji, priroda, peglanje, zavoji, tankanje, vožnja, zavoji, priroda, piš pauza, priroda, zavoji... eto, detaljnije nisam mogao...  ;)


pinky said:
jebate, kolko slika, kolko dana si bil na tripu  :mrgreen:
Eto, toliko me oduševilo... svaki put kad sam stao (ohladit gume), opalio na sve strane oko sebe, pa se nagomilalo fotki...  :mrgreen: