Rovinj

Nije crna serija ovih dana, pronadji topice od prosle godine i godinama unazad :cry:
Yebo me svak ako ste vi normalan narod...
 
  • Like
Reactions: Nero and Kawah

 
Last edited:
dečka (valjda suvozača) su našli 30 metara od nesreće.... može si svaki računat kolika je bila brzina

ljudi, nemojte voziti trke po cesti, pogotovo dok još nekog imate sobom...

žalosno i jadno. pokoj vječni dečkima...
 
  • Like
Reactions: diesel power
dečka (valjda suvozača) su našli 30 metara od nesreće.... može si svaki računat kolika je bila brzina

ljudi, nemojte voziti trke po cesti, pogotovo dok još nekog imate sobom...

žalosno i jadno. pokoj vječni dečkima...
Da, a i vidiš gdje je kaciga,ili nije bila vezana ili nije bila dobar broj.
 
ono što slijedi za nas preživjele je razdoblje još veće represije idućih par mjeseci, planirali smo idući tjedan motorima na more, ali nekako izgubim volju dok znam koliko nas čeka kamera, policije, a i rastrojenih debila na 4 kotača
 
ono što slijedi za nas preživjele je razdoblje još veće represije idućih par mjeseci, planirali smo idući tjedan motorima na more, ali nekako izgubim volju dok znam koliko nas čeka kamera, policije, a i rastrojenih debila na 4 kotača
Nekako mislim da ces mi poslat neke oklope koje cu "zatvorit" i imat rsv samo za grobnik 🙄
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
da li ti toliko teoretiziranje ipak ne izgleda malo pretjerano za ovu temu
mladi ljudi su izgubili život, možemo samo žaliti za njima
da bar do toga nije došlo
Ne izgleda, pa vidiš i sam koliko ljudi gine, sad reci koliko vas na forumu ima full opremu i kacigu koja nije starija od 5 godina?
Hoćete da manje ljudi gine, pa krenite od sebe.
Neki govore vruće ti je u full opremi, kupi mesh, bit će ti hladnije nego u kratkim rukavima i šorcu zato što ti sunce ne udara direkt u kožu.


Zašto bi mladi nosili full opremu kada im stare prdonje govore šta će ti to, to je za pizde, ne voziš moto gp i takve spike.
 
  • Like
Reactions: filip989 and Luke
Falio si ceo fudbal, kakve veze u ovoj priči ima full oprema, šta baljezgaš ti, dečki su poginuli i to je tragično, a filozofiranje oko opreme puno tu pomaže, šta je kaciga jogurt pa se pokvari nakon 5 godina, puno ti pomaže kaciga i full koža kad se zapucaš sa 150 direktno u auto.
 
Treba dobro promisliti o svemu .,iznova i ponovno .,iznova i ponovno.Jel ideš kroz raskrižje sa 100tkom zato jer je zeleno? Držite li u lijevoj traci na autoputu konstantno 200,a znaš da će se naći pacijent koji izlazi iz svoje trake u tvoju lijevu.Oprema ,ma koja te oprema spasi AK se zakucaš u nekoga sa stotkom i iber .Ma nemojte neki batje po tavanu.Da su vozači automobila u mnogome budaletina teške je činjenica ,ali da su i mnogi od nas na motorima isti ili još gori je još poražavajuća istina.Hoćemo li to priznati u ime svih onih koji to neće i ne žele ? Pa svima nam se uglavnom lijepe iste etikete ,a ima trideset pet godina kako vozim.🍼
 
Falio si ceo fudbal, kakve veze u ovoj priči ima full oprema, šta baljezgaš ti, dečki su poginuli i to je tragično, a filozofiranje oko opreme puno tu pomaže, šta je kaciga jogurt pa se pokvari nakon 5 godina, puno ti pomaže kaciga i full koža kad se zapucaš sa 150 direktno u auto.
Evo ovo je seljačko razmišljanje, znači po tebi kacigu ne treba nikad mijenjati?
Možda bi i pomoglo, odmoći ne može nikako, ne kužim zašto ste protiv full opreme.
Ustvari kužim, nema se love za to.




Pogledaj video i možda promijeniš mišljenje, ako ne, sretno na cesti, trebat će ti.