Royal Enfield Himalayan

Author

Well-known member
Jel netko sa foruma vozio RE? Može li ga se gdje vidjeti i provozati? pristupačne cijene je, jeftini dijelovi, koliko sam vidio na youtubeu svatko ga može lako održavati, a neki su napravili i put oko svijeta sa njim kao ova cura iz Nizozemske. Mana mu je brzina i mislim da svakako nije za autocestu.

 

Attachments

  • GraniteBlack.png
    GraniteBlack.png
    667.1 KB · Views: 0
Koliko vidim, pritužbe se odnose na model iz 2017.godine. Za pretpostaviti je da su sa novim modelom problemi otklonjeni. Ili bar veći dio🤔
 
Da, na novi se još ne žale, na YT ga svi hvale, tako sam i došao na ideju da ga možda uzmem kao drugi motor dok se ne dokaže, novi čak ima i neku google navigaciju turn by turn. No prvi model je bio katastrofa, fuzići su otpadali od težine, rame su pucale po pola, gasio se sam od sebe usred vožnje, no to je sve stari model sa karburatorom, na EU tržištu je novi model sa EU normama i elektronskim ubrizgavanjem goriva pa sam mislio da ga možda netko ima da se izjasni
 

Attachments

  • rem.png
    rem.png
    862.4 KB · Views: 0
Bez naslova.png


Poskupilo jebate, Bullet je ako se ne varam prije 15ak godina bio oko 25000 kn, u Kiveli. :mrgreen:
 
Last edited:
Ako je za vjerovat... novi RE se rade (ne znam samo od kad) u novoj tvornici, sa novim strojevima, obučenim osobljem i tako dalje i tako bliže... ali uvijek, kao i do sada, eksploatacija će pokazat jesu li ili nisu dobri... kad smo kod toga, znam da jedan dečko vozi Interceptora 650, ali nisam nikad imao prilike popričat s njime o motoru, ali je mom prostom oku jako lijep... motor da se razumijemo....
 
Da, stalno je tamo na otvorenom, vrlo hrabro.
Ja sam mislio da je to Yamaha SR 400, ima jedna takva u Zg..
 
Da, stalno je tamo na otvorenom, vrlo hrabro.
Ja sam mislio da je to Yamaha SR 400, ima jedna takva u Zg..
Haha, i ja sam bio uvjeren da je SR, dodjem jednom prilikom malo bliže, nema Yama bedža, odma je panika bila xD