Royal Enfield

NUCLEO

New member
zna možda ko uvoznika ovih motora za RH? i kak se otprilike kreću cijene?
 
motormanija, velika gorica


ili malo (bez)bolniji proces: http://www.motocikli.org/index.php?fld=42&art=252
 
Uvoznik je KEMOTEK, tel. 01/3873-900

Distributer Motormania, tel. 01/6221-399  www.motormania.hr
 
Sledgehammer said:
Dobro, neću više... ali to je motocikl koji bi htio biti nešto što ne može, a nije ono što bi trebao biti...  :mrgreen:

ne znam, al meni je osobno to simpaticno... stara tehnika, stari izgled.. nema hi-tech pizdarija...sve je autenticno :D

primjena: za pokazivanje ili vlastiti gust... svakodnevna primjena ne nalazi svoju ulogu :)
 
29990 kn košta bullet 500 sa el. starterom.

Ako se čovjeku sviđa zašto ne?

I slažem se sa Demzom

demza said:
ne znam, al meni je osobno to simpaticno... stara tehnika, stari izgled.. nema hi-tech pizdarija...sve je autenticno :D

primjena: za pokazivanje ili vlastiti gust...
 
ja također smatram da je motor za tu cijenu predobar, posebno ako još netko voli takav tip motora 
Ne vole svi ni skutere a ni nove jurilice,copere....

PS. ima i kawasaki nesto slicno i vani se prodaje dobro(bar kako sam procitao po webu) dok kod nas ga zasigurno zbog cijene necemo vidjeti cesto što znaci da si Sledge u krivu tj. o ukusima se ne respravlja
 
Ready%20to%20Ride%20a%20Royal%20Enfield.jpg

electra-sportsman-rear.jpg




(y) (y) (y)
 
STobulj said:
ja također smatram da je motor za tu cijenu predobar, posebno ako još netko voli takav tip motora 
Ne vole svi ni skutere a ni nove jurilice,copere....

PS. ima i kawasaki nesto slicno i vani se prodaje dobro(bar kako sam procitao po webu) dok kod nas ga zasigurno zbog cijene necemo vidjeti cesto što znaci da si Sledge u krivu tj. o ukusima se ne respravlja

Pa to ti je, stari moj, ono što vidiš po raznim komičnim slikama motora-transportera u nekim zemljama dalekog istoka... neki od takvih modela, koji su tehnološki zastarjeli, ali su odlični zbog niskih cijena proizvodnje i prodaje, došli su i do nas, i kako smo i mi skoro takvo tržište sa podosta ljudi željnih dobiti puno uz male kupovne mogućnosti... najpoznatiji takvi modeli kod nas su Yamaha YBR 125 i Kawa ER-5, a ista takva spika sa tradicionalnim štihom je Royal Enfield, kojeg radi britanska ex-kolonija Indija.
 
Sledgehammer said:
takvi modeli kod nas su Yamaha YBR 125 i Kawa ER-5,

Šta fali tim motorima?

Misliš da je tvoj scarabeo bolji od njih?

Ovaj royal je bar tehnički jednostavan i svaki drugi bi ga mogao servisirat, isto kao i tomose.

Jedino je pitanje djelova.
 
Pila je do jaja. Jučer sam naletil kraj Pita kad je frajer odlazil. Motor šapće tak da ga jedva čuješ.

2sledge - sereš bezveze - tam na onoj temi dižeš u nebesa svoju bemburu i liniju 123, a tu pljuješ po čistoj klasici proizvedenoj danas. Taj motor i dolazi sa tržišta gdje i nemaju ništa drugo. Koliko sastavnih dijelova ima RE a koliko tvoj SF skuter (motor) i kolika je mogućnost da ti rikne neki glupi senzor (kojeg, zamisli RE niti nema) pa da možeš samo sjest i plakat.

Svaka roba ima svog kupca , a ja bi osobno 30 000 kn prije dao za ovaj wannabe oldtimer nego za skuter s upola manje ccm
 
gigi said:
Pila je do jaja. Jučer sam naletil kraj Pita kad je frajer odlazil. Motor šapće tak da ga jedva čuješ.

2sledge - sereš bezveze - tam na onoj temi dižeš u nebesa svoju bemburu i liniju 123, a tu pljuješ po čistoj klasici proizvedenoj danas. Taj motor i dolazi sa tržišta gdje i nemaju ništa drugo. Koliko sastavnih dijelova ima RE a koliko tvoj SF skuter (motor) i kolika je mogućnost da ti rikne neki glupi senzor (kojeg, zamisli RE niti nema) pa da možeš samo sjest i plakat.

Svaka roba ima svog kupca , a ja bi osobno 30 000 kn prije dao za ovaj wannabe oldtimer nego za skuter s upola manje ccm


Istina istina (y) (y) (y)

Čista sila na cesti,no electronics
 
  Čisti retro  (y) baš dobro izgleda i cijena je OK, jedino bih možda volio da ima prednji disk, al onda ne bi imao tu draž!!

  Najbolje od svega je kaj mislim da svakoga tko se imalo kuži u mehaniku uz malo osnovnog alata i dijelova u rezervi takva pila jednostavno ne može ostaviti na cesti !!!
 
Sledgehammer said:
To kaj je na slikama se ne prodaje u dućanima...


Sledge, ovaj na slici je baziran na bullet electri + dodatak kit "Watsonian" koji dođe 1750 eura.

Znači ima ih u dučanima!  (y)

http://www.jurassicmotors.com/bulletcustoms.php

Electra-Sportsman-Front.jpg

electra-sportsman-rear.jpg
 
*Brzi* said:
  Čisti retro  (y) baš dobro izgleda i cijena je OK, jedino bih možda volio da ima prednji disk, al onda ne bi imao tu draž!!

Evo, ima i disk!  (y)

Pogledaj na drugim slikama.

Jedino, ova cijena od 29990 kn ti je za osnovni bullet 500 classic, a ovo gore na slikama bi skuplje došlo.
 
Bas sam se neki dan zacudio kad sam bio u MOTORMANIJI....

evo slike

 
Sledgehammer said:
Ima i gumene navlake na vilicama... to nisam vidio još od MZ-jca...  :LOL: :LOL: :LOL:

onda od bivse juge nisi izlazio iz kuce jer KLE ima iste gumene navlake na vilicama

kawasaki_KLE500-2005.jpg