Royal Enfield

RE Croatia said:
Još pitaš kada???  :shock: Znate li da je tim povodim prošle godine izrađena poštanska marka u Engleskoj Royal Enfieldu u čast? Opet ništa? C, c, c...

pitam jer me zanima. znam za Gileru, za Nimbus itd. za ovo prvi put čujem, ali ionako mi povijest nije prvi interes u motociklizmu. svejedno, nije loše znati  (y)
 
AnteK said:
Ne vidim kako je to moguće, jer ja sam sa Tenerkom bez problema
obilazio taj Einfeld, a ne pada mi na pamet reći da me fz 600 ne
može stići unatoč mojih 65 Nm.  :mrgreen:

ali ima istine u onom da je motor samo pola posla  :wink:  znam za jednog starog DR-a kojeg nakedi nisu htjeli pratiti po riječkoj kroz Gorski Kotar
 
Toma HR said:
Znaš ti dobro kako se zove! Nemoj se ljutiti ali ljudi si dopuštaju da nove motore nazivaju ružnima, rugobama, smećem i slično. Pogledaj pod "novi Z1000" kako ga sve karakteriziraju. Možda je "ratovi zvjezda" ali je i poseban. Neko dan pričaju dvojica o banditu-"kako je samo ružan, kaže jedan", "odvratan je, kaže drugi". A BTW - ovaj novi sa ABS-om je jedan od boljih motora koje sam vozio.

I onda se razvrti tema o motoru starom 50 godina i taj je odjednom najbolji i najljepši. U stvari i ne mislim točno ono šta sam napisao, ali eto malo za zabavu da vidim reakcije.

ma sve ok... kad se sritnemo na cesti ionako mahnemo jedno drugom jer nam je feeling zajednicki... ali di bi dosli bez podjebavanja?  :D
svak od nas voli svoj motor, negdi u rangu zene ili cure.. a tu se drugi bolje nemaju sta pacat  :LOL:
 
James1100 said:
ali ima istine u onom da je motor samo pola posla  :wink:  znam za jednog starog DR-a kojeg nakedi nisu htjeli pratiti po riječkoj kroz Gorski Kotar

Ovdje govorimo o performansama motocikla, a ta razlika vozač_vozač
uvijek postoji, samo često nije dovoljna.  :mrgreen:
 
AnteK said:
Ovdje govorimo o performansama motocikla, a ta razlika vozač_vozač
uvijek postoji, samo često nije dovoljna.  :mrgreen:

Pričali smo o jurcanju ali na drugoj temi. Evo jednog lijepog primjerka Royal Enfielda.
 
alpine said:
ma sve ok... kad se sritnemo na cesti ionako mahnemo jedno drugom jer nam je feeling zajednicki... ali di bi dosli bez podjebavanja?  :D
svak od nas voli svoj motor, negdi u rangu zene ili cure.. a tu se drugi bolje nemaju sta pacat  :LOL:

Slažemo se  (y)
 
RE Croatia said:
Pričali smo o jurcanju ali na drugoj temi...

Einfeld, Terenka, jurcanje, to nema veze jedno sa drugim_trećim...
Da mi je do jurcanja sigurno ne bi vozio ovaj motor, kao ni ti.
 
Samo da vas obavijestim, ukoliko netko želi nastaviti komunikaciju sa RE Croatia, neka to pokuša nekim drugim putem jer sam ga skinuo i ne planiram ga vratit.
 
Nisam dužan nikakvo objašnjenje, da bude svima jasno, jer ovo je privatni medij. Lik je konfliktan i ne želim ga u svom dvorištu, pogotovo nakon spominjanja traženja vlasnika foruma, sankcija i ostalih ludosti.
 
Nema natrag. Nije u pitanju ova tema nego njegovo bulažnjenje u svim drugim temama u kojima je sudjelovao, a svi ovi "padobranci" su tu završili zbog njegovih ispada u drugim topicima. Postovi su u smeću pa ih ne možete vidjeti i normalno da ovako izgleda drugačija slika, isto kao i PP-ovi koji su slani raznim članovima. Ima još foruma pa nek uživa negdje drugdje.
 
Mate je bio jasan.Ostavio sam njegova objasnjenja zasto je RE CROATIA dobio bann.Tema je malo ociscena od off-a...mozete nastaviti..ali striktno vezano za Enfild makine.
 
Hej ljudi, zna li itko što se to dešava sa RE cjenama u RH? OVO:
http://www.kivela.hr/izdvojeno/Cjenik_za_kupce_2009_royal-enfield.pdf?IDTekst=54
je iz dućana Kivela koji je izgleda jedini uvoznik za nas...
Zanima me Bullet Classic 500 a nije mi jasno kad je to cjena skočila za 10000kn?
Ako je to istina onda nažalost RE za mene više nema računicu... :palacdolje:
????